Sme tu pre vás - pre deti, mládež i dospelých. Športujte s nami.

Futsal v Žiline

Športová hala pri CVČ Kuzmányho 105 v Žiline (areál ZŠ V.Javorku, Hliny 5)
GPS: 49.210042,18.737351


+421 905 355 840 Ing. Dušan Dobšovič (prezident Slovenského futsalu)
+421 918 683 079 Mgr. Eva Dobšovič Mjartan (riaditeľka CVČ Kuzmányho 105 Žilina)


futsal.zilina@gmail.com

MFLŽ 2018-19

PROGRAM na 16.-18.11.2018
 
piatok 16.11.2018
20,10 h Pomsta z lesa - KSF Doxx
 
sobota 17.11.2018
17,00 h FC Juventus - Young Boys
18,05 h. FSC Mojš - Lipino
19,10 h. Slavoj Houslice - Staré Pušky
20,15 h. SariSof - FC LP 2011
 
VÝSLEDKY z 9.-11.11.2018
 
FSC Mojš - FC LP 2011 3:5 (1:1)
SariSof - FK Bad Boys 3:7 (0:2)
Staré Pušky - KSF Doxx 3:4 (1:2)
FC Juventus - Lipino 5:13 (3:8)
Slavoj Houslice - Pomsza z lesa 2:10 (1:4)
Futsal Veľká Čierna-  Young Boys 10:9 (5:5)

PROGRAM na 25. - 26. januára 2019

piatok 25.1.2019
 
20,00 h. FSC Mojš - Futsal Veľká Čierna
21,00 h. FC LP 2011 - KSF Doxx
 
sobota 26.1.2019
 
17,30 h. Lipino - SariSof
18,35 h. Slavoj Houslice - Staré Pušky
19,40 h. FC Juventus - FK Bad Boys
 

Tabuľka k 21.1.2019

 

Poradie strelcov k 21.1.2019

 

Výsledky z 18. - 20.1.2019

Pomsta z lesa - KSF Doxx 6:3 (2:1)
G: Peter Bistiak 3, Milan Káčer 2, Roman Králik - Andrej Chládecký 2, Andrej Machút
ŽK: Roman Košút (Doxx)
 
FC LP 2011 - FC Juventus 8:4 (3:3)
G: Erik Mrmus 3, Juraj Virdzek 2, Tomáš Šuták 2, Milan Harcek - Dávid Kováčik 3, Mak Vajs
bez kariet
 
Lipino - Slavoj Houslice 7:6 (3:4)
G: Patrik Dobroň 2, Vladimír Papajčík, Dušan Michnáč, Peter Pavlusík, Miloš Hubočan ml. - Andrej Dlhopolček 2, Jozef Pápež 2, Matej Knapec, Anton Bahna
ŽK: Vladimír Papajčík (Lipino)
 
SariSof - Young Boys 6:6 (4:3)
G: Vladimír Pilát, Tomáš Nemec, Marek Konárik, Tomáš Čuraj, Milan Rábik, Marek Luciak - Andre Luiz 3, Everton Borges 2, Andrej Zaťura
ŽK: Andrej Zaťura, Juraj Sadloň (Young Boys)
 
Futsal Veľká Čierna - Staré Pušky 9:6 (6:3)
G: Dávid Hudek 3, Marián Hudek 3, Martin Baláž, Lucian da Silva, Tomáš Kudelka - Rastislav Židek 2, Braňo Kopas 2, Miroslav Hrobák, Michal Mojík
bez kariet
 
FK Bad Boys - Young Boys 5:5 (2:2)
G: Mário Dávidík 2, Miloš Lonc, Tomáš Mráčnik, Tibor Kašjak - Andre Luiz 2, Andrej Zaťura, Dušan Dobšovič, Dávid Hruštinec
bez kariet
 

Výsledky z 11. - 12.1.2019

FK Bad Boys - Futsal Veľká Čierna 1:12 (0:5)
G: Miloš Lonc - Dávid Hudek 3, Patrik Krištofík 3, Martin Baláž 2, Marián Hudek 2, Michal Lajš 2
bez kariet
 
KSF Doxx - Lipino 7:8 (3:5)
G: Andrej Holbička 3, Andrej Chládecký 2, Erik Figura, Andrej Machút - Michal Németh 3, Martin Rosinčin 2, Pavol Ostrochovský, Martin Holák, Vladimír Papajčík
bez kariet
 
SariSof - FSC Mojš 5:5 (3:3)
G: Martin Tichý 3, Milan Rábik, Tomáš Konárik - Michal Hazda 2, Karol Rolko, Tibor Nyári, Martin Remek
bez kariet
 
FC LP 2011 - Young Boys 7:7 (3:2)
G: Juraj Virdzek 4, Radoslav Minár, František Mrmus, Ján Luprich - Andre Luiz 4, Everton Borges 2, Dušan Dobšovič
bez kariet
 
Pomsta z lesa - Futsal Veľká Čierna 11:5 (5:3)
G: Roman Králik 4, Richard Zelník 3, Milan Káčer 3, Lukáš Panák - Martin Baláž, Dávid Hudek, Marián Hudek, Michal Lajš, Lucian da Silva
bez kariet
 
Slavoj Houslice - FC Juventus 5:0 kontumačne
 
Staré Pušky - Young Boys 3:3 (1:2)
G: Miroslav Hroák 2, Michal Dudoň - Daniel Dukát, Everton Borges, Andre Luiz
ŽK: Lukáš Nemček (Young Boys)
 

Výsledky z 4. - 5.1.2019

Futsal Veľká Čierna - Lipino 5:8 (3:5)
G: Jose Wellington 3, Dávid Hudek, Patrik Krištofík - Michal Németh 4, Vladimír Papajčík 2, Dušan Michnáč 2
bez kariet
 
Young Boys - KSF Doxx 2:6 (0:3)
G: Ján Ďurčan, Patrik Podstavek - Andrej Chládecký 2, Roman Košút, Martin Holbička, Matúš Juriga, Ivan Vajda
ŽK: Matúš Juriga
 
FK Bad Boys - FSC Mojš 8:7 (4:3)
G: Tibor Kašjak 4, Timotej Čičmanec, Daniel Oberta, Jozef Židek, Jaroslav Šensel - Tibor Nyári 3, Jakub Rolko 2, Michal Hazda, Pavol Romančík
ŽK: Timotej Čičmanec - Michal Hazda
 
Staré Pušky - Pomsta z lesa 4:4 (1:3)
G: Miroslav Hrobák, Michal Mojík,Braňo Kopas, Peter Lehotský - Stanislav Lagovský 3, Peter Bistiak
ŽK: Richard Zelník (Pomsta)
 
SariSof - FC Juventus 6:2 (3:0)
G: Radoslav Buček 3, Vladimír Pilát, Tomáš Nemec, Marek Konárik - Dávid Kováčik 2
bez kariet
 

Výsledky z 29.12.2018

Futsal Veľká Čierna - FC Juventus 12:5 (4:1)
G: Dávid Hudek 4, Jozef Mikula 4, Marián Hudek, Martin Baláž, Jose Wellington, Lucian da Silva - Kristián Popelka 3, Marek Bevelaqua 2
bez kariet
 
KSF Doxx - FK Bad Boys 1:2 (1:2)
G: Erik Figura - Miloš Lonc, Jaroslav Šensel
ŽK: Roman Košút, Matúš Juriga
 
FC LP 2011 - Lipino 6:7 (3:3)
G: Radoslav Minár 2, František Mrmus 2, Tomáš Šuták, Erik Mrmus - Michal Németh 3, Miloš Hubočan st., Michal Šumský, Miloš Hubočan ml., Vladimír Papajčík 
 

Výsledky z 21. - 22.12.2018

Pomsta z lesa - Young Boys 13:7 (8:2)
G: Peter Bistiak 5, Stanislav Lagovský 3, Richard Zelník 3, Milan Káčer 2 - Andre Luiz 3, Andrej Zatura 2, Dušan Dobšovič, Juraj Sadloň
bez kariet
 
Staré Pušky - Lipino 4:8 (1:5)
G: Miroslav Hrobák, Michal Mojík, Michal Dudoň, Miroslav Mrázik - Michal Németh 3, Patrik Dobroň 2, Vladimír Papajčík, Peter Pavlusík, Adrián Masný
ŽK: Peter Pavlusík
 
SariSof - KSF Doxx 2:2 (0:1)
G: Vladimír Pilát, Marek Konárik - Andrej Chládecký 2
ŽK: Andrej Kostolný, Tomáš Konárik - Andrej Machút
 
Slavoj Houslice - FK Bad Boys 3:6 (2:0)
G: Jozef Pápež, Matej Knapec, Ľuboš Čupka - Tibor Kašjak 6
ŽK: Ľuboš Čupka
 

Výsledky z 14. - 15.12.2018

FC LP 2011 - Futsal Veľká Čierna 11:11 (5:3)
G: Jozef Poláček 5, František Mrmus 3, Tomáš Šuták 2, Milan Harcek - Martin Baláž 3, Marián Hudek 2, Lucian da Silva 2, JOse Wellington 2, Filip Kováč 2
bez kariet
 
FC Juventus - KSF Doxx 4:7 (2:4)
G: Oliver Seman 2, Gano Chaled 2 - Andrej Machút 3, Martin Holbička 2, Andrej Chládecký 2
bez kariet
 
Staré Pušky - FK Bad Boys 9:3 (5:1)
G: Michal Dudoň 2, Michal Mojík 2, Rastislav Židek 2, Miroslav Hrobák, Miroslav Mrázik - Tomáš Mráčnik, Jaroslav Šensel, Tibor Kašjak
bez kariet
 
FSC Mojš - KSF Doxx 0:15 (0:4)
G: Andrej Chládecký 7, Martin Košút 5, Andrej Machút, Martin Holbička, Samuel Pistovčan
bez kariet
 
Slavoj Houslice - Young Boys 5:3 (1:1)
G: Jozef Pápež 4, Jozef Šimák - Andre Luiz, Jakub Mahút, Juraj Sadloň
bez kariet
 
SariSof - Pomsta z lesa 3:4 (2:1)
G: Marek Luciak 2, Radoslav Buček - Peter Bistiak 2, Richard Zelník, Roman Králik
bez kariet
 

VÝSLEDKY z 8. - 9.12.2018

 
FSC Mojš - Staré Pušky 2:8 (1:6)
G: Karol Rolko, Matej Čechovič - Michal Mojík 4, Michal Dudoň 2, Karol Závodský, Rastislav Židek
bez kariet
 
FK Bad Boys - Lipino 6:8 (4:3)
G: Tibor Kašjak 3, Jaroslav Šensel 2, Róbert Šmida - Miloš Hubočan st. 2, Adrián Masný 2, Dušan Michnáč 2, Miloš Hubočan ml., Martin Holák
bez kariet
 
SariSof - Futsal Veľká Čierna 9:9 (3:4)
G: Radoslav Buček 2, Tomáš Konárik 2, Vladimír Pilát, Andrej Kostelný, Tomáš Čuraj, Tomáš Jurčo, Marek Luciak - José Wellington 3, Dávid Hudek 2, Michal Lajš 2, Marián Hudek, Filip Kováč
bez kariet
 
Slavoj Houslice - KSF Doxx 3:10 (0:5)
G: Andrej Dlhopolček, Ján Čanecký, Jozef Pápež - Andrej Machút 4, Andrej Chládecký 3, Martin Turský 2, Ivan Vajda
bez kariet
 
Pomsta z lesa - FC LP 2011 5:2 (2:1)
G: Peter Bistiak 2, Lukáš Panák 2, Milan Káčer - Milan Harcek, Jozef Poláček
ŽK: Stanislav Lagovský (Pomsta)
 

VÝSLEDKY z 30.11. - 1.12.2018

 
Pomsta z lesa - FSC Mojš 6:2 (2:0)
G: Peter Bistiak 3, Richard Zelník 2, Stanislav Lagovský - Tibor Nyári, Matej Čechovič
ŽK: Stanislav Lagovský - Michal Hazda
 
Lipino - Young Boys 3:8 (3:2)
G: Miloš Hubočan, Michal Šumský, Pavol Ostrochovský - Andrej Zaťura 3, Everton Borges 2, Andre Luiz 2, Dušan Dobšovič
bez kariet
 
FC LP 2011 - KSF Doxx 0:5 kontumačne
 
FC Juventus - Staré Pušky 0:4 (0:1)
G: Miroslav Hrobák 2, Michal Dudoň, Roman Židek
bez kariet
 
Slavoj Houslice - SariSof 8:5 (5:4)
G: Jozef Pápež 3, Andrej Dlhopolček 2, Matej Knapec 2, Jozef Šimák - Tomáš Konárik 2, Tomáš Čuraj, Milan Rábik, Tomáš Jurčo
bez kariet
 

VÝSLEDKY z 23. - 24.11.2018

KSF Doxx - Futsal Veľká Čierna 13:7 (5:4)
G: Andrej Chládecký 4, Martin Holbička 3, Andrej Machút 2, Erik Figura 2, Martin Turský 2 - Martin Baláž 3, Michal Lajš 2, Marián Hudek, Dávid Hudek
ŽK: Michal Lajš
 
Staré Pušky - SariSof 4:2 (0:1)
G: Miroslav Hrobák 3, Miroslav Mrázik - Radoslav Buček, Marek Konárik
bez kariet
 
FSC Mojš - FC Juventus 4:7 (2:3)
G: Tibor Nyári 2, Juraj Kopča, Matej Čechovič - Zeljko Nikolič 3, Daniil Aleshka 2, Oliver Seman 2
bez kariet
 
Pomsta z lesa - Lipino 4:4 (1:2)
G: Peter Bistiak 3, Richard Zelník - Vladimír Papajčík 2, Martin Rosinčin, Miloš Hubočan ml.
ŽK: Miloš Hubočan st.
 

VÝSLEDKY z 16. - 17.11.2018

FSC Mojš - Lipino 7:11 (4:3)
G: Matej Čechovič 3, Tibor Nyári 2, Juraj Kapča, Karol Rolko - Martin Holák 3, Peter Pavlusik 3, Martin Rosinčin 2, Miloš Hubočan ml., Pavol Ostrochovský, Ľubomír Portašík
bez kariet
 
SariSof - FC LP 2011 2:7 (1:2) 
G: Tomáš Nemec, Milan Rábik - Juraj Virdzek 2, Radoslav Minár, Michal Kováčik, Jakub Zátek, Jozef Poláček, Ján Luprich
ČK: Tomáš Konárik (SariSof)
 
FC Juventus - Young Boys 3:9 (0:5)
G: Martin Leško, Tomáš Siska, Radúz Bevelaqua - Matej Ripel 3, Everton Borges 2, Ján Ďurčan 2, Andre Luiz, Jakub Mahút
bez kariet
 
Pomsta z lesa - KSF Doxx 16:4 (5:1) 
G: Peter Bistiak 4, Stanislav Lagovský 3, Milan Káčer 3, Michal Greschner 2, Lukáš Panák 2, Richard Zelník - Erik Figura 2, Andrej Machút, Martin Holbička
ŽK: Roman Košút
 
Slavoj Houslice - Staré Pušky 4:5 (1:1)
G: Jozef Pápež 2, Vladimír Kocinec, Ján Čanecký - Michal Mojík 2, Rastislav Židek, Michal Dudoň, Miroslav Mrázik
 

VÝSLEDKY z 9. - 10.11.2018

FSC Mojš - FC LP 2011 3:5 (1:1)
G: Jakub Kučera, Michal Marčák, Jakub Rolko - Tomáš Šuták 2, Jozef Poláček 2, Peter Kormanec
bez kariet
 
SariSof - FK Bad Boys 3:7 (0:2) 
G: Radoslav Buček 2, Tomáš Konárik - Tibor Kašjak 5, Jozef Židek, Timotej Čičmanec
bez kariet
 
Staré Pušky - KSF Doxx 3:4 (1:2) 
G: Miroslav Hrobák 2, Miloš Ďuriník - Martin Turský 3, Ivan Vajda
ŽK: Ivan Vajda (Doxx)
ČK: Miloš Ďuriník (Staré Pušky)
 
FC Juventus - Lipino 5:13 (3:8) 
G: Martin Leško 2, Dávid Kováčik, Oliver Seman, Mak Vajs - Miloš Hubočan st. 2, Miloš Hubočan ml. 2, Martin Rosinčin 2, Pavol Ostrochovský 2, Martin Holák 2, Michal Šumský, Michal Sovič, Dušan Michnáč
bez kariet
 
Slavoj Houslice - Pomsta z lesa 2:10 (1:4) 
G: Jozef Pápež 2 - Peter Bistiak 4, Richard Zelník 2, Stanislav Lagovský, Lukáš Panák, Branislav Novisedlák, Milan Káčer
 
Futsal Veľká Čierna-  Young Boys 10:9 (5:5) 
G: Martin Baláž 4, Patrik Krištofík 2, Lucian da Silva 2, Jose Wellington, Michal Lajš - Everton Borges 3, Andre Luiz 2, Andrej Zatura 2, Juraj Sadloň 2
ŽK: Lucian da Silva - Everton Borges
 

VÝSLEDKY z 2. - 3.11.2018

Lipino - SariSof 6:3 (2:1)
FSC Mojš - Slavoj Houslice 9:4 (5:1)
Staré pušky - FC LP 2011 3:6 (2:1)
FC Juventus - FK Bad Boys 3:8 (2:4)