Sme tu pre vás - pre deti, mládež i dospelých. Športujte s nami.

Futsal v Žiline

Športová hala pri CVČ Kuzmányho 105 v Žiline (areál ZŠ V.Javorku, Hliny 5)
GPS: 49.210042,18.737351


+421 905 355 840 Ing. Dušan Dobšovič (prezident Slovenského futsalu)
+421 918 683 079 Mgr. Eva Dobšovič Mjartan (šport v CVČ Kuzmányho 105 Žilina)


futsal.zilina@gmail.com

MFLŽ 2018-19

PROGRAM na 16.-18.11.2018
 
piatok 16.11.2018
20,10 h Pomsta z lesa - KSF Doxx
 
sobota 17.11.2018
17,00 h FC Juventus - Young Boys
18,05 h. FSC Mojš - Lipino
19,10 h. Slavoj Houslice - Staré Pušky
20,15 h. SariSof - FC LP 2011
 
VÝSLEDKY z 9.-11.11.2018
 
FSC Mojš - FC LP 2011 3:5 (1:1)
SariSof - FK Bad Boys 3:7 (0:2)
Staré Pušky - KSF Doxx 3:4 (1:2)
FC Juventus - Lipino 5:13 (3:8)
Slavoj Houslice - Pomsza z lesa 2:10 (1:4)
Futsal Veľká Čierna-  Young Boys 10:9 (5:5)

Konečná tabuľka 2018/2019

 

POMSTA Z LESA - víťaz FUTSALOVEJ LIGY V ŽILINE 2018/2019

 

Konečné poradie tabuľky strelcov 2018/2019

 
PETER BISTIAK - najlepší strelec súťaže 2018/2019
 
MICHAL GRESCHNER - najlepší brankár súťaže 2018/2019
 
 

Výsledky z 3. - 4.5.2019

Futsal Veľká Čierna - Staré Pušky 8:2 (4:1)
G: Dávid Hudek 3, Martin Baláž 2, Patrik Krištofík, Marián Hudek, Židek - Michal Dudoň 2
bez kariet
 
Young Boys - FSC Mojš 4:16 (1:8)
G: Dušan Dobšovič 2, Patrik Dziásek, Juraj Sadloň - Michal Hazda 7, Matej Čechovič 4, Juraj Kopča 2, Michal Marčák, Tibor Nyári, Alan Drábek
bez kariet
 
SariSof - Futsal Veľká Čierna 4:17 (2:6)
G: Vladimír Pilát, Dominik Šteiniger, Tomáš Nemec, Tomáš Čuraj - Dávid Hudek 10, Martin Baláž 3, Patrik Krištofík 2, Michal Lajš, Marián Hudek
bez kariet
 
FC LP 2011 - Staré Pušky 11:5 (7:3)
G: František Mrmus 4, Juraj Virdzek 3, Radoslav Minár, Jozef Poláček, Erik Mrmus, Pavol Slovák - Roman Židek 2, Michal Mojík, Michal Dudoň, Miroslav Mrázik
ŽK: Michal Dudoň (Staré Pušky)
 
Pomsta z lesa - Slavoj Houslice 8:3 (4:1)
G: Marián Pytel 4, Roman Králik 3, Stanislav Lagovský - Jozef Pápež 3
ŽK: Anton Bahna (Slavoj)
 

Výsledky z 26. - 27.4.2019

Pomsta z lesa - Futsal Veľká Čierna 6:12 (3:6)
G: Peter Bistiak 5, Roman Králik - Jose Wellington 4, Patrik Krištofík 3, Martin Baláž 2, Marián Hudek, Dávid Hudek, Lucian Silva
bez kariet
 
Slavoj Houslice - Lipino 6:10 (3:5)
G: Andrej Dlhopolček 3, Jozef Pápež 2, Anton Bahna - Martin Rosinčin 3, Miloš Hubočan ml. 3, Michal Németh 2, Michal Sovič, Martin Holák
bez kariet
 
Futsal Veľká Čierna - FC Juventus 9:8 (5:2)
G: Dávid Hudek 3, Martin Baláž 2, Jose Wellington 2, Lucian Silva, Marián Hudek - Matej Vajs 3, Tomáš Siska 3, Oliver Seman 2
bez kariet
 
Staré Pušky - FSC Mojš 7:4 (2:3)
G: Michal Dudoň 2, Miroslav Mrázik, Miloš Ďuriník, Michal Mojík, Peter Maršálik, Rastislav Židek - Karol Rolko, Tibor Nyári, Juraj Kopča, Matej Čechovič
ŽK: Michal Dudoň (Staré Pušky)
 

Výsledky z 19. - 20.4.2019

FC LP 2011 - SariSof 12:4 (4:3)
G: Pavol Slovák 5, Tomáš Šuták 3, František Mrmus 2, Juraj Virzdek, Jozef Poláček - Vladimír Pilát, Andrej Kostelný, Marek Konárik, Tomáš Čuraj
ŽK: Juraj Virdzek (LP)
 
KSF Doxx - Slavoj Houslice 2:5 (1:1)
G: Martin Holbička, Jakub Chládecký - Jozef Šimák 2, Tomáš Lonc 2, Jozef Pápež
bez kariet
 

Výsledky z 12. - 13.4.2019

FSC Mojš - KSF Doxx 6:8 (2:3)
G: Pavol Romančík 2, Michal Hazda, Juraj Kopča, Alan Drábek, Martin Sarkozi - Martin Holbička 3, Roman Košút 2, Erik Figura 2, Samuel Pistovčan
bez kariet
 
Futsal Veľká Čierna - FC LP 2011 10:13 (5:5)
G: Jose Wellington 4, Dávid Hudek 3, Martin Baláž, Lucian Silva, Maroš Mičuda - František Mrmus 5, Pavol Slovák 3, Juraj Virdzek 3, Radoslav Minár, Milan Harcek
bez kariet
 
Staré Pušky - FC Juventus 4:6 (0:2)
G: Roman Židek 2, Rastislav Židek 2 - Dávid Kováčik 3, Oliver Seman 2, Tomáš Siska
ŽK: Rastislav Židek (Staré Pušky)
 
SariSof - Ladik Team 5:10 (1:5)
G: Andrej Kostelný, Radoslav Buček, Milan Rábik, Marek Luciak, Roman Vlček - Michal Svrček 3, Jaroslav Šensel 3, Miloš Lonc 2, Timotej Čičmanec, Tomáš Mráčnik
ŽK: Radoslav Buček (SariSof)
 
Young Boys - Lipino 4:7 (2:2)
G: Dušan Dobšovič, Andrej Zatura, Riquinho Souza, Patrik Dziasek - Michal Németh 2, Tomáš Mičuda 2, Martin Rosinčin, Adrián Masný, Marián Holák
bez kariet
 

Výsledky z 5. - 6.4.2019

Ladik Team - Young Boys 4:4 (1:0)
G: Daniel Oberta 3, Patrik Niník - Everton Borges 3, Riquinho Souza
ŽK: Jozef Židek - Juraj Sadloň 
 
Slavoj Houslice - Futsal Veľká Čierna 11:8 (5:4)
G: Jozef Pápež 4, Andrej Dlhopolček 2, Ján Čanecký 2, Jozef Šimák 2, Tomáš Lonc - Jose Wellington 3, Martin Baláž 2, Dávid Hudek 2, Lucian Silva
 
Lipino - FC LP 2011 11:7 (6:3)
G: Miloš Hubočan ml. 5, Michal Németh 4, Peter Pavlusik 2 - Ján Luprich 3, František Mrmus 2, Jakub Zátek, Tomáš Šuták
ŽK: Radoslav Minár (LP)
 
Staré Pušky - Pomsta z lesa 2:6 (2:1)
G: Rastislav Židek, Braňo Kopas - Peter Bistiak 3, Lukáš Panák 3
bez kariet
 

Výsledky z 29. - 30.3.2019

FC LP 2011 - Young Boys 10:9 (5:3)
G: Juraj Virdzek 3, Peter Kormanec 2, Ján Luprich 2, Pavol Slovák, Erik Mrmus, vlastný Andre Luiz - Andre Luiz 3, Everton Borges 2, Dušan Dobšovič 2, David Hruštinec, Riquinho Souza
bez kariet
 
Slavoj Houslice - FC Juventus 7:3 (3:3)
G: Jozef Pápež 2, Jozef Šimák 2, Andrej Dlhopolček, Tomáš Lonc, Tomáš Dorčík - Oliver Seman, Kristián Popelka, Patrik Schmiester
bez kariet
 
FSC Mojš - Futsal Veľká Čierna 6:10 (2:5)
G: Matej Čechovič 3, Alan Drábek 2, Michal Hazda - Patrik Krištofík 3, Jose Wellington 3, Martin Baláž, Lucian Ferreira, Marián Hudek, Dávid Hudek
bez kariet
 
SariSof - Pomsta z lesa 5:9 (0:6)
G: Vladimír Pilát, Andrej Kostelný, Marek Konárik, Tomáš Čuraj, Marek Luciak - Peter Bistiak 4, Peter Sako 2, Michal Greschner, Richard Zelník, Roman Králik
bez kariet
 
Lipino - Ladik Team 12:7 (4:2)
G: Michal Németh 4, Libor Ťažký 3, Miloš Hubočan ml. 2, Miloš Hubočan st., Drahomír Kočiš - Adam Tichý 3, Jozef Melo 2, Timotej Čičmanec 2
bez kariet
 
Staré Pušky - KSF Doxx 10:6 (5:1)
G: Michal Dudoň 5, Michal Mojík 2, Rastislav Židek, Braňo Kopas, Miroslav Mrázik - Martin Holbička 4, Matúš Juriga, Martin Turský
bez kariet
 

Výsledky z 22. - 23.3.2019

SariSof - FSC Mojš 3:3 (1:1)
G: Tomáš Čuraj, Miloš Polák, Roman Vlček - Matej Čechovič 2, Jakub Rolko
ŽK: Marek Konárik, Tomáš Čuraj (obaja SariSof)
 
FC Juventus - KSF Doxx 5:12 (2:5)
G: Patrik Schmiester 2, Oliver Seman, Gano Chaled, Dávid Kováčik - Andrej Chládecký 4, Jakub Chládecký 4, Roman Košút 2, Martin Turský, Ivan Vajda
ŽK: Oliver Seman - Roman Košút 
 
Ladik Team - FC LP 2011 1:6 (0:2)
G: Štefan Šmida - František Mrmus 3, Pavol Slovák 2, Juraj Virdzek
ŽK: Juraj Virdzek (LP)
 
Lipino - Pomsta z lesa 3:8 (2:3)
G: Miloš Hubočan 2, Martin Holák - Richard Zelník 4, Stanislav Lagovský, Lukáš Panák, Roman Králik, Peter Sako
ŽK: Peter Bistiak (Pomsta)
 
Slavoj Houslice - Young Boys 5:6 (1:3)
G: Andrej Dlhopolček 2, Tomáš Lonc 2, Ján Čanecký - Everton Borges 3. Dušan Dobšovič 2, Riquinho Souza
bez kariet
 

Výsledky z 15. - 16.3.2019

Pomsta z lesa - Ladik Team (FK Bad Boys) 1:1 (1:1)
G: Lukáš Panák - Jakub Ďuriš
ŽK: Peter Bistiak, Michal Greschner - Jakub Ďuriš
 
FSC Mojš - Young Boys 4:10 (2:5)
G: Matej Čechovič 3, Jakub Rolko - Dušan Dobšovič 3, Everton Borges 3, Andre Luiz 2, Dávid Hruštinec, Riquinho Souza
bez kariet
 
KSF Doxx - Lipino 8:10 (4:3)
G: Martin Turský 3, Andrej Chládecký 2, Erik Figura 2, Martin Holbička - Vladimír Papajčík 3, Miloš Hubočan st. 2, Michal Németh 2, Libor Ťažký 2, Miloš Hubočan ml.
bez kariet
 
SariSof - FC Juventus 4:4 (3:3)
G: Marek Luciak 2, Roman Vlček 2 - Dávid Kováčik 2, Oliver Seman, Patrik Schmiester
bez kariet
 
Slavoj Houslice - FC LP 2011 3:9 (1:8)
G: Jozef Pápež 2, Anton Bahna - Peter Janek 3, Radoslav Minár 2, František Mrmus 2, Pavol Slovák, Tomáš Šuták 
bez kariet
 

Výsledky z 8. - 9.3.2019

FSC Mojš - Ladik Team 1:8 (0:3)
G: Matej Čechovič - Jakub Ďuriš 5, Jaroslav Šensel 2, Štefan Šmida
ŽK: Alan Drábek - Frederik Beháň
 
FC LP 2011 - FC Juventus 16:4 (8:1)
G: Juraj Virdzek 4, František Mrmus 4, Peter Kormanec 3, Erik Mrmus 2, Peter Janek, Jozef Poláček, Mian Harcek
ŽK: Jakub Zátek - Patrik Schmiester
ČK: Patrik Schmiester - po 2.ŽK
 
SariSof - KSF Doxx 5:6 (2:2)
G: Radoslav Buček 2, Tomáš Konárik 2, Tomáš Nemec - Erik Figura 2, Andrej Chládecký 2, Matúš Juriga, Martin Holbička
ČK: Andrej Machút (Doxx)
 
Young Boys - Staré Pušky 6:2 (1:0)
G: Andre Luiz 2, Riquinho Souza 2, Everton Borges, Dušan Dobšovič - Michal Mojík, Braňo Kopas
ŽK: Samuel Mikula (Young Boys)
 
Futsal Veľká Čierna - Ladik Team 7:2 (5:0)
G: José Wellington 4, Dávid Hudek, Michal Lajš, Patrik Krištofík - Jakub Ďuriš, Daniel Oberta
ŽK: Branislav Beháň (Ladik Team)
 

Výsledky z 1. - 3.3.2019

FC LP 2011 - FSC Mojš 6:3 (3:2)
G: Radoslav Minár 2, Juraj Virdzek, Tomáš Šuták, František Mrmus, Peter Janek - Jakub Rolko 2, Tibor Nyári
bez kariet
 
SariSof - Staré Pušky 4:4 (0:1)
G: Tomáš Nemec 2, Tomáš Čuraj 2 - Braňo Kopas 2, Karol Závodský, Miloš Ďuriník
bez kariet
 
Young Boys - Futsal Veľká Čierna 7:8 (1:4)
G: Andre Luiz 3, Riquinho Souza 3, Lukáš Nemček - Michal Lajš 3, Dávid Hudek 2, Martin Baláž, Lucian da Silva, Marián Hudek
bez kariet
 
Ladik Team - Slavoj Houslice 7:5 (2:3)
G: Jakub Ďuriš 2, Tomáš Mráčnik 2, Frederik Beháň, Róbert Šmida, Branislav Beháň - Anton Bahna 2, Matej Knapec 2, Jozef Pápež
ŽK: Jozef Židek - Andrej Dlhopolček, Vladimír Kocinec 
 
Pomsta z lesa - FC Juventus 10:8 (5:5)
G: Peter Bistiak 4, Richard Zelník 3, Stanislav Lagovský 2, Martin Králik - Oliver Seman 2, Gano Chaled 2, Tomáš Siska 2, Radúz Bevelaqua, Marek Bevelaqua
ŽK: Oliver Seman (Juventus)
 

Výsledky z 22. - 23.2.2019

FC LP 2011 - Pomsta z lesa 4:2 (0:2)
G: Juraj Virdzek, Peter Kormanec, Miloš Králik, František Mrmus - Richard Zelník, Roman Králik
ŽK: Miloš Králik - Roman Králik
 
FSC Mojš - FC Juventus 6:7 (2:5)
G: Matej Čechovič 2, Tibor Nyári, Juraj Kopča, Michal Marčák, Juraj Tlach - Kristián Popelka 3, Martin Leško 2, Oliver Seman, Gano Chaled
bez kariet
 
Slavoj Houslice - Futsal Veľká Čierna 6:7 (3:4)
G: Ján Remšík 2, Anton Bahna 2, Jozef Pápež, Ján Čanecký - Martin Baláž 2, Dávid Hudek 2, Marek Gašpierik, Marián Hudek, Tomáš Kudelka
bez kariet
 
Staré Pušky - Lipino 3:6 (2:3)
G: Michal Dudoň 2, Braňo Kopas - Michal Németh 5, Pavol Ostrochovský
bez kariet
 
Young Boys - SariSof 14:6 (5:4)
G: Everton Borges 5, Riquinho Souza 4, Andre Luiz 3, Dávid Hruštinec, Patrik Dziásek - Marek Konárik 4, Andrej Kostelný, Milan Rábik
bez kariet
 

Výsledky z 15. - 16.2.2019

Ladik Team (predtým FK Bad Boys) - KSF Doxx 5:3 (3:1)
G: Tibor Kašjak 3, Jaroslav Šensel, Miloš Lonc - Andrej Mahút 2, Matúš Juriga
bez kariet
 
Lipino - FC Juventus 5:8 (1:3)
G: Peter Pavlusík 2, Michal Németh 2, Miloš Hubočan ml. 1 - Martin Leško 4, Dávid Kováčik 2, Oliver Seman, Zeljko NIkolič
bez kariet
 
Slavoj Houslice - FSC Mojš 4:4 (2:1)
G: Jozef Pápež 3, Matej Knapec - Michal Marčák, Juraj Tlach, Matej Čechovič, Michal Hazda
ŽK: Matej Vršanský (Mojš)
ČK: Matej Vršanský - po 2.ŽK (Mojš)
 
Young Boys - Pomsta z lesa 4:6 (3:4)
G: Everton Borges 3, Andre Luiz - Richard Zelník 2, Peter Bistiak, Stanislav Lagovský, Roman Králik, Milan Káčer
bez kariet
 

Výsledky z 8. - 9.2.2019

FC LP 2011 - FK Bad Boys 3:4 (0:1)
G: Radoslav Minár 2, Juraj Virdzek - Tibor Kašjak 2, Jaroslav Šensel, Róbert Šmida
ŽK: Rudolf Bugáň, Radoslav Minár, Milan Harcek (všetci LP)
 
FSC Mojš - Lipino 6:10 (2:4)
G: Matej Vršanský 3, Tibor Nyári, Juraj Kopča, Michal Hazda - Michal Németh 3, Michal Šumský 2, Martin Rosinčin, Pavol Ostrochovský, Michal Sovič, Dušan Michnáč, Vladimír Papajčík
bez kariet
 
FC Juventus - Pomsta z lesa 6:10 (3:4)
G: Matej Vajs 3, Martin Leško 2, Dávid Kováčik - Peter Bistiak 3, Martin Králik 3, Richard Zelník 2, Milan Káčer 2
bez kariet
 
KSF Doxx - Futsal Veľká Čierna 4:7 (3:3)
G: Andrej Mahút 2, Roman Košút, Martin Holbička - Patrik Krištofík 2, Marián Hudek 2, Martin Baláž, Dávid Hudek, Filip Kováč
bez kariet
 
Slavoj Houslice - SariSof 10:0 (4:0)
G: Matej Knapec 4, Andrej Dlhopolček 2, Róbert Jaroš, Vladimír Kocinec, Jozef Pápež, Jozef Šimák
ŽK: Milan Rábik (SariSof) 
 

Výsledky z 1. - 2.2.2019

FC LP 2011 - Slavoj Houslice 5:4 (2:2)
G: Radoslav Minár, Peter Kormanec, Tomáš Šuták, Milan Marcek, Jozef Poláček - Ján Remšík, Andrej Dlhopolček, Ľuboš Čupka, Tomáš Lonc
ŽK: Jozef Šimák (Houslice)
 
Staré Pušky - FK Bad Boys 8:3 (1:0)
G: Michal Dudoň 3, Eduard Baláž 2, Braňo Kopas, Michal Mojík, Miroslav Hrobák - Tibor Kašjak 2, Timotej Čičmanec
ŽK: Jozef Židek (Bad Boys)
 
FSC Mojš - Pomsta z lesa 5:6 (2:2)
G: Michal Hazda 2, Pavol Romančík, Tibor Nyári, Jakub Rolko - Peter Bistiak 3, Richard Zelník, Peter Sako, Milan Káčer
ŽK: Jakub Kučera, Juraj Tlach, Jakub Rolko - Milan Káčer
 
Young Boys - FC Juventus 6:3 (3:1)
G: Everton Borges 3, Andre Luiz 2, Patrik Podstavek - Kristián Popelka, Marek Bevelaqua, Daniil Aleshka
bez kariet 
 
Futsal Veľká Čierna - Lipino 12:10 (6:7)
G: Jose Wellington 3, Martin Baláž 2, Dávid Hudek 2, Lucian da Silva 2, Marián Hudek 2, Tomáš Kudelka - Vladimír Papajčík 3, Miloš Hubočan st. 2, Pavol Ostrochovský 2, Adrián Masný, Michal Németh, Libor Ťažký
bez kariet
 
KSF Doxx - Young Boys 5:11 (1:5)
G: Martin Turský 2, Ivan Vajda, Erik Figura, Andrej Chládecký - Dušan Dobšovič 3, Everton Borges 3, Patrik Podstavek 2, Andre Luiz, Lukáš Nemček, Samuel Mikula
bez kariet
 

Výsledky z 25. - 26.1.2019

FSC Mojš - Futsal Veľká Čierna 9:12 (4:8)
G: Michal Hazda 3, Juraj Kopča 2, Tibor Nyári, Jakub Kučera, Jakub Rolko, Matej Čechovič - Martin Baláž 4, Jose Wellington 4, Dávid Hudek 2, Marián Hudek, Lucian da Silva
bez kariet
 
FC LP 2011 - KSF Doxx 4:9 (1:3)
G: Juraj Virdzek 2, Tomáš Šuták, Milan Harcek - Erik Figura 3, Ivan Vajda 2, Samuel Pistovčan 2, Martin Holbička, Roman Košút
ŽK: Tomáš Šuták (LP)
 
Lipino - SariSof 12:8 (6:4)
G: Michal Németh 5, Peter Pavlusík 4, Miloš Hubočan st., Michal Šumský, Martin Holák - Andrej Kostelný 2, Tomáš Nemec 2, Tomáš Čuraj, Tomáš Konárik, Milan Rábik, Marek Luciak
bez kariet
 
Slavoj Houslice - Staré Pušky 5:9 (2:1)
G: Róbert Jaroš, Andrej Dlhopolček, Matej Knapec, Jozef Šimák, Anton Bahna - Rastislav Židek 3, Eduard Baláž 2, Michal Dudoň 2, Miroslav Hrobák, Michal Mojík
bez kariet
 
FC Juventus - FK Bad Boys 0:5 kontumačne
 

Výsledky z 18. - 20.1.2019

Pomsta z lesa - KSF Doxx 6:3 (2:1)
G: Peter Bistiak 3, Milan Káčer 2, Roman Králik - Andrej Chládecký 2, Andrej Machút
ŽK: Roman Košút (Doxx)
 
FC LP 2011 - FC Juventus 8:4 (3:3)
G: Erik Mrmus 3, Juraj Virdzek 2, Tomáš Šuták 2, Milan Harcek - Dávid Kováčik 3, Mak Vajs
bez kariet
 
Lipino - Slavoj Houslice 7:6 (3:4)
G: Patrik Dobroň 2, Vladimír Papajčík, Dušan Michnáč, Peter Pavlusík, Miloš Hubočan ml. - Andrej Dlhopolček 2, Jozef Pápež 2, Matej Knapec, Anton Bahna
ŽK: Vladimír Papajčík (Lipino)
 
SariSof - Young Boys 6:6 (4:3)
G: Vladimír Pilát, Tomáš Nemec, Marek Konárik, Tomáš Čuraj, Milan Rábik, Marek Luciak - Andre Luiz 3, Everton Borges 2, Andrej Zaťura
ŽK: Andrej Zaťura, Juraj Sadloň (Young Boys)
 
Futsal Veľká Čierna - Staré Pušky 9:6 (6:3)
G: Dávid Hudek 3, Marián Hudek 3, Martin Baláž, Lucian da Silva, Tomáš Kudelka - Rastislav Židek 2, Braňo Kopas 2, Miroslav Hrobák, Michal Mojík
bez kariet
 
FK Bad Boys - Young Boys 5:5 (2:2)
G: Mário Dávidík 2, Miloš Lonc, Tomáš Mráčnik, Tibor Kašjak - Andre Luiz 2, Andrej Zaťura, Dušan Dobšovič, Dávid Hruštinec
bez kariet
 

Výsledky z 11. - 12.1.2019

FK Bad Boys - Futsal Veľká Čierna 1:12 (0:5)
G: Miloš Lonc - Dávid Hudek 3, Patrik Krištofík 3, Martin Baláž 2, Marián Hudek 2, Michal Lajš 2
bez kariet
 
KSF Doxx - Lipino 7:8 (3:5)
G: Andrej Holbička 3, Andrej Chládecký 2, Erik Figura, Andrej Machút - Michal Németh 3, Martin Rosinčin 2, Pavol Ostrochovský, Martin Holák, Vladimír Papajčík
bez kariet
 
SariSof - FSC Mojš 5:5 (3:3)
G: Martin Tichý 3, Milan Rábik, Tomáš Konárik - Michal Hazda 2, Karol Rolko, Tibor Nyári, Martin Remek
bez kariet
 
FC LP 2011 - Young Boys 7:7 (3:2)
G: Juraj Virdzek 4, Radoslav Minár, František Mrmus, Ján Luprich - Andre Luiz 4, Everton Borges 2, Dušan Dobšovič
bez kariet
 
Pomsta z lesa - Futsal Veľká Čierna 11:5 (5:3)
G: Roman Králik 4, Richard Zelník 3, Milan Káčer 3, Lukáš Panák - Martin Baláž, Dávid Hudek, Marián Hudek, Michal Lajš, Lucian da Silva
bez kariet
 
Slavoj Houslice - FC Juventus 5:0 kontumačne
 
Staré Pušky - Young Boys 3:3 (1:2)
G: Miroslav Hroák 2, Michal Dudoň - Daniel Dukát, Everton Borges, Andre Luiz
ŽK: Lukáš Nemček (Young Boys)
 

Výsledky z 4. - 5.1.2019

Futsal Veľká Čierna - Lipino 5:8 (3:5)
G: Jose Wellington 3, Dávid Hudek, Patrik Krištofík - Michal Németh 4, Vladimír Papajčík 2, Dušan Michnáč 2
bez kariet
 
Young Boys - KSF Doxx 2:6 (0:3)
G: Ján Ďurčan, Patrik Podstavek - Andrej Chládecký 2, Roman Košút, Martin Holbička, Matúš Juriga, Ivan Vajda
ŽK: Matúš Juriga
 
FK Bad Boys - FSC Mojš 8:7 (4:3)
G: Tibor Kašjak 4, Timotej Čičmanec, Daniel Oberta, Jozef Židek, Jaroslav Šensel - Tibor Nyári 3, Jakub Rolko 2, Michal Hazda, Pavol Romančík
ŽK: Timotej Čičmanec - Michal Hazda
 
Staré Pušky - Pomsta z lesa 4:4 (1:3)
G: Miroslav Hrobák, Michal Mojík,Braňo Kopas, Peter Lehotský - Stanislav Lagovský 3, Peter Bistiak
ŽK: Richard Zelník (Pomsta)
 
SariSof - FC Juventus 6:2 (3:0)
G: Radoslav Buček 3, Vladimír Pilát, Tomáš Nemec, Marek Konárik - Dávid Kováčik 2
bez kariet
 

Výsledky z 29.12.2018

Futsal Veľká Čierna - FC Juventus 12:5 (4:1)
G: Dávid Hudek 4, Jozef Mikula 4, Marián Hudek, Martin Baláž, Jose Wellington, Lucian da Silva - Kristián Popelka 3, Marek Bevelaqua 2
bez kariet
 
KSF Doxx - FK Bad Boys 1:2 (1:2)
G: Erik Figura - Miloš Lonc, Jaroslav Šensel
ŽK: Roman Košút, Matúš Juriga
 
FC LP 2011 - Lipino 6:7 (3:3)
G: Radoslav Minár 2, František Mrmus 2, Tomáš Šuták, Erik Mrmus - Michal Németh 3, Miloš Hubočan st., Michal Šumský, Miloš Hubočan ml., Vladimír Papajčík 
 

Výsledky z 21. - 22.12.2018

Pomsta z lesa - Young Boys 13:7 (8:2)
G: Peter Bistiak 5, Stanislav Lagovský 3, Richard Zelník 3, Milan Káčer 2 - Andre Luiz 3, Andrej Zatura 2, Dušan Dobšovič, Juraj Sadloň
bez kariet
 
Staré Pušky - Lipino 4:8 (1:5)
G: Miroslav Hrobák, Michal Mojík, Michal Dudoň, Miroslav Mrázik - Michal Németh 3, Patrik Dobroň 2, Vladimír Papajčík, Peter Pavlusík, Adrián Masný
ŽK: Peter Pavlusík
 
SariSof - KSF Doxx 2:2 (0:1)
G: Vladimír Pilát, Marek Konárik - Andrej Chládecký 2
ŽK: Andrej Kostolný, Tomáš Konárik - Andrej Machút
 
Slavoj Houslice - FK Bad Boys 3:6 (2:0)
G: Jozef Pápež, Matej Knapec, Ľuboš Čupka - Tibor Kašjak 6
ŽK: Ľuboš Čupka
 

Výsledky z 14. - 15.12.2018

FC LP 2011 - Futsal Veľká Čierna 11:11 (5:3)
G: Jozef Poláček 5, František Mrmus 3, Tomáš Šuták 2, Milan Harcek - Martin Baláž 3, Marián Hudek 2, Lucian da Silva 2, JOse Wellington 2, Filip Kováč 2
bez kariet
 
FC Juventus - KSF Doxx 4:7 (2:4)
G: Oliver Seman 2, Gano Chaled 2 - Andrej Machút 3, Martin Holbička 2, Andrej Chládecký 2
bez kariet
 
Staré Pušky - FK Bad Boys 9:3 (5:1)
G: Michal Dudoň 2, Michal Mojík 2, Rastislav Židek 2, Miroslav Hrobák, Miroslav Mrázik - Tomáš Mráčnik, Jaroslav Šensel, Tibor Kašjak
bez kariet
 
FSC Mojš - KSF Doxx 0:15 (0:4)
G: Andrej Chládecký 7, Martin Košút 5, Andrej Machút, Martin Holbička, Samuel Pistovčan
bez kariet
 
Slavoj Houslice - Young Boys 5:3 (1:1)
G: Jozef Pápež 4, Jozef Šimák - Andre Luiz, Jakub Mahút, Juraj Sadloň
bez kariet
 
SariSof - Pomsta z lesa 3:4 (2:1)
G: Marek Luciak 2, Radoslav Buček - Peter Bistiak 2, Richard Zelník, Roman Králik
bez kariet
 

VÝSLEDKY z 8. - 9.12.2018

 
FSC Mojš - Staré Pušky 2:8 (1:6)
G: Karol Rolko, Matej Čechovič - Michal Mojík 4, Michal Dudoň 2, Karol Závodský, Rastislav Židek
bez kariet
 
FK Bad Boys - Lipino 6:8 (4:3)
G: Tibor Kašjak 3, Jaroslav Šensel 2, Róbert Šmida - Miloš Hubočan st. 2, Adrián Masný 2, Dušan Michnáč 2, Miloš Hubočan ml., Martin Holák
bez kariet
 
SariSof - Futsal Veľká Čierna 9:9 (3:4)
G: Radoslav Buček 2, Tomáš Konárik 2, Vladimír Pilát, Andrej Kostelný, Tomáš Čuraj, Tomáš Jurčo, Marek Luciak - José Wellington 3, Dávid Hudek 2, Michal Lajš 2, Marián Hudek, Filip Kováč
bez kariet
 
Slavoj Houslice - KSF Doxx 3:10 (0:5)
G: Andrej Dlhopolček, Ján Čanecký, Jozef Pápež - Andrej Machút 4, Andrej Chládecký 3, Martin Turský 2, Ivan Vajda
bez kariet
 
Pomsta z lesa - FC LP 2011 5:2 (2:1)
G: Peter Bistiak 2, Lukáš Panák 2, Milan Káčer - Milan Harcek, Jozef Poláček
ŽK: Stanislav Lagovský (Pomsta)
 

VÝSLEDKY z 30.11. - 1.12.2018

 
Pomsta z lesa - FSC Mojš 6:2 (2:0)
G: Peter Bistiak 3, Richard Zelník 2, Stanislav Lagovský - Tibor Nyári, Matej Čechovič
ŽK: Stanislav Lagovský - Michal Hazda
 
Lipino - Young Boys 3:8 (3:2)
G: Miloš Hubočan, Michal Šumský, Pavol Ostrochovský - Andrej Zaťura 3, Everton Borges 2, Andre Luiz 2, Dušan Dobšovič
bez kariet
 
FC LP 2011 - KSF Doxx 0:5 kontumačne
 
FC Juventus - Staré Pušky 0:4 (0:1)
G: Miroslav Hrobák 2, Michal Dudoň, Roman Židek
bez kariet
 
Slavoj Houslice - SariSof 8:5 (5:4)
G: Jozef Pápež 3, Andrej Dlhopolček 2, Matej Knapec 2, Jozef Šimák - Tomáš Konárik 2, Tomáš Čuraj, Milan Rábik, Tomáš Jurčo
bez kariet
 

VÝSLEDKY z 23. - 24.11.2018

KSF Doxx - Futsal Veľká Čierna 13:7 (5:4)
G: Andrej Chládecký 4, Martin Holbička 3, Andrej Machút 2, Erik Figura 2, Martin Turský 2 - Martin Baláž 3, Michal Lajš 2, Marián Hudek, Dávid Hudek
ŽK: Michal Lajš
 
Staré Pušky - SariSof 4:2 (0:1)
G: Miroslav Hrobák 3, Miroslav Mrázik - Radoslav Buček, Marek Konárik
bez kariet
 
FSC Mojš - FC Juventus 4:7 (2:3)
G: Tibor Nyári 2, Juraj Kopča, Matej Čechovič - Zeljko Nikolič 3, Daniil Aleshka 2, Oliver Seman 2
bez kariet
 
Pomsta z lesa - Lipino 4:4 (1:2)
G: Peter Bistiak 3, Richard Zelník - Vladimír Papajčík 2, Martin Rosinčin, Miloš Hubočan ml.
ŽK: Miloš Hubočan st.
 

VÝSLEDKY z 16. - 17.11.2018

FSC Mojš - Lipino 7:11 (4:3)
G: Matej Čechovič 3, Tibor Nyári 2, Juraj Kapča, Karol Rolko - Martin Holák 3, Peter Pavlusik 3, Martin Rosinčin 2, Miloš Hubočan ml., Pavol Ostrochovský, Ľubomír Portašík
bez kariet
 
SariSof - FC LP 2011 2:7 (1:2) 
G: Tomáš Nemec, Milan Rábik - Juraj Virdzek 2, Radoslav Minár, Michal Kováčik, Jakub Zátek, Jozef Poláček, Ján Luprich
ČK: Tomáš Konárik (SariSof)
 
FC Juventus - Young Boys 3:9 (0:5)
G: Martin Leško, Tomáš Siska, Radúz Bevelaqua - Matej Ripel 3, Everton Borges 2, Ján Ďurčan 2, Andre Luiz, Jakub Mahút
bez kariet
 
Pomsta z lesa - KSF Doxx 16:4 (5:1) 
G: Peter Bistiak 4, Stanislav Lagovský 3, Milan Káčer 3, Michal Greschner 2, Lukáš Panák 2, Richard Zelník - Erik Figura 2, Andrej Machút, Martin Holbička
ŽK: Roman Košút
 
Slavoj Houslice - Staré Pušky 4:5 (1:1)
G: Jozef Pápež 2, Vladimír Kocinec, Ján Čanecký - Michal Mojík 2, Rastislav Židek, Michal Dudoň, Miroslav Mrázik
 

VÝSLEDKY z 9. - 10.11.2018

FSC Mojš - FC LP 2011 3:5 (1:1)
G: Jakub Kučera, Michal Marčák, Jakub Rolko - Tomáš Šuták 2, Jozef Poláček 2, Peter Kormanec
bez kariet
 
SariSof - FK Bad Boys 3:7 (0:2) 
G: Radoslav Buček 2, Tomáš Konárik - Tibor Kašjak 5, Jozef Židek, Timotej Čičmanec
bez kariet
 
Staré Pušky - KSF Doxx 3:4 (1:2) 
G: Miroslav Hrobák 2, Miloš Ďuriník - Martin Turský 3, Ivan Vajda
ŽK: Ivan Vajda (Doxx)
ČK: Miloš Ďuriník (Staré Pušky)
 
FC Juventus - Lipino 5:13 (3:8) 
G: Martin Leško 2, Dávid Kováčik, Oliver Seman, Mak Vajs - Miloš Hubočan st. 2, Miloš Hubočan ml. 2, Martin Rosinčin 2, Pavol Ostrochovský 2, Martin Holák 2, Michal Šumský, Michal Sovič, Dušan Michnáč
bez kariet
 
Slavoj Houslice - Pomsta z lesa 2:10 (1:4) 
G: Jozef Pápež 2 - Peter Bistiak 4, Richard Zelník 2, Stanislav Lagovský, Lukáš Panák, Branislav Novisedlák, Milan Káčer
 
Futsal Veľká Čierna-  Young Boys 10:9 (5:5) 
G: Martin Baláž 4, Patrik Krištofík 2, Lucian da Silva 2, Jose Wellington, Michal Lajš - Everton Borges 3, Andre Luiz 2, Andrej Zatura 2, Juraj Sadloň 2
ŽK: Lucian da Silva - Everton Borges
 

VÝSLEDKY z 2. - 3.11.2018

Lipino - SariSof 6:3 (2:1)
FSC Mojš - Slavoj Houslice 9:4 (5:1)
Staré pušky - FC LP 2011 3:6 (2:1)
FC Juventus - FK Bad Boys 3:8 (2:4)