Sme tu pre vás - pre deti, mládež i dospelých. Športujte s nami.

Futsal v Žiline

Športová hala pri CVČ Kuzmányho 105 v Žiline (areál ZŠ V.Javorku, Hliny 5)
GPS: 49.210042,18.737351


+421 905 355 840 Ing. Dušan Dobšovič (prezident Slovenského futsalu)
+421 918 683 079 Mgr. Eva Dobšovič Mjartan (riaditeľka CVČ Kuzmányho 105 Žilina)


futsal.zilina@gmail.com

Liga ZŠ 2018-19

ŠTVRTOK 13.6.2018 
 
FINAL EIGHT 2018 - finálový turnaj pre 8 najlepších škôl 7.-9. ročník
 
 
SEMIFINÁLE (víťazi zo štvrťfinále)
 
ZŠ Martinská - ZŠ Hájik 2:0 (1:0)
G: Samo Stuchlík, Dávid Baliar
 
ZŠ Karpatská - ZŠ V.Javorku 1:0 (0:0)
G: Martin Matúš
 
O 3. MIESTO
ZŠ V.Javorku - ZŠ Hájik 4:4 (3:1), 4:5 na pokutové kopy
G: Tobias Dolník 2, Lukáš Nemček, Matúš Stelina - Kristián Martinček 3 Erik Jánošík
 
FINÁLE
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Martinská 2:1 (2:0)
G: Dušan Korený, Martin Cibrin - Dávid Baliar
 
ZŠ Karpatská - víťaz Školskej ligy 208/2019
 

Vyhlásenie najlepších hráčov:

 
Adrián Kasák (ZŠ Martinská) - najlepší brankár
Martin Matúš (ZŠ Karpatská)
Samo Stuchlík (ZŠ Karpatská)
Kristián Martinček (ZŠ Hájik)
Patrik Podstavek (ZŠ V.Javorku)
 
 
Najlepší strelec súťaže - Kryštof Zbranek (ZŠ Jarná)
PONDELOK 17.6.2018 
 
FINAL EIGHT 2018 - finálový turnaj pre 8 najlepších škôl 5.-6. ročník
 
 
ŠTVRŤFINÁLE
 
ZŠ V.Javorku - ZŠ Budatín 11:0 (5:0)
G: Filip Dupkala 3, Mati Majer 2, Ján Krč 2, Robert Kaša 2, Adam Barčiak, Jakub Marčan
 
ZŠ Dolná TIžina - ZŠ Karpatská 0:1 (0:0)
G: Dávid Šoltés
 
CZŠ R.Zaymusa - ZŠ Varín 5:0 (3:0)
G: Šimon Molko, Matúš Molko, Richard Riljak, Michal Kopčan, Andrej Badik
 
ZŠ Martinská - ZŠ Gaštanová 2:4 (1:1)
G: Filip Kvašňovský 2 - Patrik Paprčiak, Samo Bongilaj, Stanislav Pirošík, Braňo Solovič
 
SEMIFINÁLE (víťazi zo semifinále)
 
ZŠ V.Javorku - ZŠ Karpatská 5:0 (2:0)
G: Ján Krč 2, Filip Dupkala, Richard Suhoel, Robert Kaša
 
CZŠ R.Zaymusa - ZŠ Gaštanová 5:3 (2:2)
G: Matúš Molko 4, Tomáš Filp - Marek Vtáček, Šimon Bohušík, Braňo Solovič
 
O 3. MIESTO
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Gaštanová 6:1 (2:1)
G: Braňo Beňadik 3, Matej Svrček 2, Michal Dvořák - Samo Bongilaj
 
FINÁLE
ZŠ V.Javorku - CZŠ R.Zaymusa 0:2 (0:1)
G: Richard Riljak, Rudolf Koleda vlastný
 
CZŠ R.Zaymusa - víťaz Školskej ligy 2018/2019
 

Vyhlásenie najlepších hráčov:

 
Šimon Molko (CZŠ R.Zaymusa) - najlepší brankár
Matúš Molko (CZŠ R.Zaymusa)
Matej Svrček (ZŠ Karpatská)
Nikolas Laš (ZŠ V.Javorku)
Šimon Bohušík (ZŠ Gaštanová)
 

KONEČNÁ TABUĽKA 7. - 9. ročník po základnej časti

 

PORADIE STRELCOV 7. - 9. ročník po základnej časti

 

VÝSLEDKY 7. - 9. ročník

ZŠ V.Javorku - ZŠ Varín 6:0 (4:0)
G: Peter Cabaj 3, Patrik Podstavek 2, Dávid Hruštinec
 
ZŠ Varín - ZŠ sv.J.Gorazdu 4:4 (2:4)
G: Erik Krupar, Matej Chebeň, Jaroslav Ferjanec, vlastný Marek Bayer - Marek Bayer 2, Fedor Kállay, Matúš Kozlík
 
ZŠ Budatín - ZŠ Varín 0:3 (0:0)
G: Erik Krupar, Patrik Dziasek, Aleš Sagan
 
ZŠ Martinská - ZŠ V.Javorku 0:1 (0:0)
G: Patrik Podstavek
 
CZŠsMŠ Dobrého Pastiera - ZŠ Gaštanová 0:5 kont.
 
ZŠ Gaštanová - ZŠ Jarná 3:9 (1:2)
G: Lukáš Komačka 2, Marek Kavecký, Ľuboš Černák - Kryštof Zbranek 7, Filip Fatura, Samuel Maník
 
ZŠ Budatín - ZŠ sv.J.Gorazdu 2:12 (0:6)
G: Alex Tóth, Jakub Vajčovec - Marek Bayer 4, Dominik Zadojany 3, Marek Joppa, Gregor Jakuš, Martin Kavecký
 
ZŠ Budatín - ZŠ Gaštanová 5:0 kont.
 
ZŠ sv.J.Gorazdu - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 5:0 kont.
 
ZŠ Martinská - ZŠ Hájik 0:1 (0:0)
G: Martin Sklenár
 
ZŠ Jarná - ZŠ Karpatská 6:5 (3:2)
G: Kryštof Zbranek 6 - Martin Cibrín 3, Martin Matúš, Stanislav Holeš
 
ZŠ Budatín - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 5:0 kont.
 
ZŠ Martinská - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 5:0 kont.
 
ZŠ Karpatská - ZŠ sv.J.Gorazdu 5:0 kont.
 
ZŠ Jarná - ZŠ Hájik 7:2 (4:0)
G: Kryštof Zbranek 5, Filip Fatura 2 - Adrián Frátrik, Martin Sklenár
 
ZŠ Hájik - ZŠ Budatín 4:3 (3:0)
G: Filip Macháč 2, Martin Sklenár, Adrián Frátrik - Jakub Vajčovec, Matúš Poliaček, Boris Kuba
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Hájik 6:3 (5:0)
G: Dušan Korený 4, Martin Matúš, Šimon Máliš - Kristián Martinček 3
 
ZŠ Budatín - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 5:0 kont.
 
ZŠ Budatín - ZŠ Martinská 0:4 (0:1)
G: Dávid Baliar 4
 
ZŠ Dolný Hričov - ZŠ V.Javorku 0:11 (0:6)
G: Tobias Dolník 4, Kamil Ilavský 2, David Hruštinec 2, Milan Turský, Alexander Hanzel, Lukáš Nemček
 
ZŠ Varín - ZŠ Jarná 4:3 (2:1)
G: Matej Chebeň 2, Dávid Bačinský, Matúš Bobáň - Kryštof Zbranek 2, Filip Fatura
 
ZŠ Dolný Hričov - ZŠ Varín 1:4 (0:0)
G: Samuel Brežný - Braňo Wiliger, Matej Chebeň, Adam Verčík
ŽK: Róbert Hybín (Dolný Hričov)
 
ZŠ V.Javorku - ZŠ Karpatská 3:5 (1:2)
G: Lukáš Nemček 2, David Hruštinec - Martin Matúš 2, Dušan Korený 2, Stanislav Holeš
 
ZŠ V.Javorku - ZŠ Gaštanová 7:2 (3:1)
G: Lukáš Nemček 2, David Hruštinec, Patrik Podstavek, Tobias Dolník, Milan Turský, Kamil Ilavský - Marek Kavecký 2 
 
ZŠ Dolný Hričov - ZŠ Hájik 5:0 (0:0)
G: Dušan Cabaj 2, Michal Kurota 2, Jakub Vančík
 
ZŠ Dolný Hričov - ZŠ sv.Gorazdu 7:4 (4:2)
G: Dávid Chobot 3, Lukáš Hoferica 3, vlastný Dominik Zadojany - Gregor Jakuš, Marek Bayer, Marek Joppa
ŽK: Lukáš Hoferica (Hričov)
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Varín 2:5 (0:0)
G: Maroš Kucharčík, Stanislav Holeš - Slavomír Sagan, Patrik Dziásek, Matej Chebeň, Braňo Wiliger, Matej Bobáň
 
ZŠ Varín - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 3:1 (3:0)
G: Matúš Bobáň, Matej Chebeň, Matej Synak - Adam Čižmárik
 
ZŠ Budatín - ZŠ Jarná 2:10 (0:5)
G: Matúš Poliaček 2 - Kryštof Zbranek 5, Filip Fatura 4, Lukáš Gier
 
ZŠ Hájik - ZŠ sv.Gorazdu 0:2 (0:0)
G: Gregor Jakuš, Fedor Kállay
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Budatín 8:0 (4:0)
G: Dušan Korený 3, Damián Múčka 2, Martin Matúš, Martin Cibrín, Braňo Beňadik
 
ZŠ V.Javorku - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 4:1 (1:1)
G: Alexander Hanzel 2, David Hruštinec, Tobias Dolník - Jakub Zachveja
 
ZŠ Jarná - ZŠ V.Javorku 2:1 (0:0)
G: Kryštof Zbranek, Filip Fatura - Lukáš Nemček
 
ZŠ sv.Gorazdu - ZŠ Gaštanová 5:0 kontumačne
 
ZŠ Dolný Hričov - ZŠ Martinská 3:6 (1:1)
G: Jakub Vančík, Samuel Brežný, Michal Kurota - David Baliar 3, Richard Kopička, Samuel Stuchlík, Peter Sluka
 
ZŠ Martinská - ZŠ Karpatská 5:0 (1:0)
G: Dávid Baliar 3, Richard Kopička, Ján Ochman
 
ZŠ sv.Gorazdu - ZŠ Jarná 4:7 (1:3)
G: Dominik Zadojány 2, Lukáš Klein, Gregor Jakuš - Kryštof Zbranek 5, Filip Fatura, Lukáš Gier
ŽK: Ján CHládek (Jarná)
 
ZŠ Varín - ZŠ Hájik 4:4 (0:2)
G: Dávid Bačinský 2, Kristián Cvacho, Slavomír Sagan - Kristián Martinček 2, Adrián Frátrik 2
 
ZŠ Hájik - ZŠ Gaštanová 13:3 (6:0)
G: Adrián Frátrik 6, Filip Macháč 2, Kristián Martinček 2, Šimon Hrašna, Erik Jánošík, Samuel Mikulík - Marek Kavecký 2, Lukáš Komačka
 
ZŠ Varín - ZŠ Gaštanová 6:1 (3:0)
G: Dávid Bačinský 2, Aleš Sagan, Slavomír Sagan, Patrik Dziásek, Patrik Samec - Lukáš Komačka
 
ZŠ Budatín - ZŠ V.Javorku 2:6 (1.2)
G: Boris Kuba, Jakub Vajčovec - Alexander Hanzel 3, Tobias Dolník 2, Róbert Vašek
 
CZŠsMŠ Dobrého Pastiera - ZŠ Karpatská 4:6 (2:1)
G: Matúš Slotík, Lukáš Fris, Matúš Hatala, Adam Čižmárik - Dušan Korený 2, Martin Matúš 2, Patrik Jacura, Martin Cibrín
 
ZŠ Dolný Hričov - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 0:5 kontumačne
 
ZŠ V.Javorku - ZŠ Hájik 2:1 (1:1)
G: David Hruštinec, Patrik Podstavek - Adrián Frátrik
 
ZŠ Jarná - ZŠ Martinská 2:6 (1:3)
G: Kryštof Zbranek, Lukáš Gier - David Baliar 3, Samuel Stuchlík 3
 
ZŠ Martinská - ZŠ sv.Gorazdu 2:1 (0:1)
G: Dávid Baliar 2 - Dominik Zadojany
 
ZŠ Teplička - ZŠ V.Javorku 0:2 (0:1)
G: David Hruštinec, Patrik Podstavek
 
ZŠ Jarná - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 7:3 (3:2)
G: Kryštof Zbranek 2, Filip Fatura 2, Filip Dávid, Lukáš Gier, Michal Kopas - Matúš Hatala, Marek Kutnik, Matúš Slotík
 
ZŠ Teplička - ZŠ Budatín 7:0 (4:0)
G: Andrej Mrázik 3, Matúš Poliak 2, Mikuláš Štefanatný, Šimon Beňáš
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Gaštanová 14:3 (5:3)
G: Dušan Korený 7, Matej Cibrin 4, Martin Matúš 2, Maroš Kucharčík - Marek Kavecký 3
 
ZŠ sv.Gorazdu - ZŠ Teplička 4:5 (1:3)
G: Fedor Kállay 3, Matej Mosor - Matúš Poliak 4, Mikuláš Štefanatný
 
ZŠ Dolný Hričov - ZŠ Karpatská 1:7 (0:2)
G: Dušan Cabaj - Martin Cibrín 3,Patrik Jacura 2, Maroš Kucharčík, Marek Pažický
 
ZŠ Dolný Hričov - ZŠ Budatín 4:4 (1:2)
G: Samuel Brežný 2, Dušan Cabaj, Filip Adamus - Jakub Vajčovec 2, Alex Tóth, David Holeš 
 
ZŠ Martinská - ZŠ Varín 6:1 (2:0)
G: Samuel Stuchlík 2, David Baliar, Filip Dorak, Richard Kopička, Ján Ochman - Dávid Bačinský
 
CZŠsMŠ Dobrého Pastiera - ZŠ Hájik 2:7 (1:1)
G: Matúš Slotík, Lukáš Friš - Kristián Martinček 5, Adrián Frátrik 2
 
ZŠ Gaštanová - ZŠ Martinská 0:7 (0:3)
G: Samuel Stuchlík 3, David Baliar 2, Richard Kopička, Patrik Grič
 
ZŠ V.Javorku - ZŠ sv.Gorazdu 4:3 (1:3)
G: Alex Hanzel 2, Milan Turský, Peter Cabaj - Gregor Jakuš 2, Matej Mosor
 

KONEČNÁ TABUĽKA 5. - 6. ročník po základnej časti

 

PORADIE STRELCOV 5. - 6. ročník po základnej časti

 

VÝSLEDKY 5. - 6. ročník

ZŠ Hájik - CZŠ R.Zaymusa 0:11 (0:3)
G: Matúš Molko 5, Jakub Zanický 3, Tomáš Filip, Michal Kopčan, Richard Riljak
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Varín 3:4 (2:2)
G: Braňo Beňadik 2, David Šoltés - Ľuboš Vrábel 2, Daniel Cigánik, Sebastián Tichý
 
CZŠ R.Zaymusa - ZŠ Budatín 1:2 (1:1)
G: Andrej Molko - Tibor Baláž 2
 
ZŠ Gaštanová - ZŠ Jarná 10:0 (5:0)
G: Šimon Bohušík 5, Bruno Solovič 3, René Bongilaj, Pavol Bielik
 
ZŠ Martinská - ZŠ Jarná 4:0 (1:0)
G: Filip Kvašňovský 2, Juraj Štefánik, Juraj Gjabel
 
ZŠ Dolná Tižina - ZŠ Karpatská 1:0 (1:0)
G: Damián Muráň
 
ZŠ Martinská - ZŠ Hájik 5:0 kont.
 
ZŠ Javorku - ZŠ Budatín 3:0 (1:0)
G: Ján Krč, Martin Koppl, Tomáš Mindek
 
CZŠ R.Zaymusa - ZŠ Karpatská 5:0 kont.
 
ZŠ Jarná - CZŠ R.Zaymusa 0:5 (0:2)
G: Michal Kopčan 3, Andrej Molko 2 
 
ZŠ Martinská - CZŠ R.Zaymusa 1:4 (0:1)
G: Ondrej Kutlík - Matúš Molko 3, Michal Kopčan
 
ZŠ Hájik - ZŠ Gaštanová 0:9 (0:3)
G: Patrik Paprčiak 4, Jakub Ondro 2, Samo Bongilaj, Šimon Bohušik, Teo Sabo
 
ZŠ V.Javorku - ZŠ Karpatská 6:2 (4:2)
G: Daniel Čepela 3, Richard Suchomel 3 - Braňo Beňadik, David Šoltész
 
ZŠ Varín - CZŠ R.Zaymusa 0:8 (0:4)
G: Michal Kopčan 3, Richard Riljak 2, Matúš Molko 2, Šimon Molko
 
ZŠ Gaštanová - ZŠ Varín 8:4 (5:0)
G: Bruno Solovič 4, René Bongilaj 2, Šimon Bohušik, Jakub Ondro - Damián Mahút 3, Sebastián Tichý
 
ZŠ Jarná - ZŠ Budatín 3:3 (1:1)
G: Marek Bartak 3 - Tibor Baláž 3
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Martinská 5:4 (5:1)
G: David Ondruš 2, Matej Svrček 2, Braňo Beňadik - Simona Kantoríková, Filip Kvašňovský, Juraj Štefánik, Ondrej Kutlík
 
CZŠ R.Zaymusa - ZŠ Gaštanová 3:0 (1:0)
G: Richard Riljak 2, Matúš Molko
 
ZŠ V.Javorku - ZŠ Hájik 4:0 (2:0)
G: Richard Suchomel 2, Filip Dupkala, Robert Kašša
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Budatín 3:2 (3:2)
G: Matej Svrček 2, Damián Mučka - Sebastián Mičica 2
 
ZŠ Dolná Tižina - ZŠ Martinská 3:1 (1:1)
G: Matej Holienka, Patrik Krištofík, Vladimír Lodňan - Ondrej Kutlík
 
ZŠ Dolná Tižina - ZŠ Gaštanová 5:0 kont.
 
ZŠ Dolný Hričov - ZŠ Jarná 1:6 (0:2)
G: Denis Šeroň - Alex Krajčík 2, Marek Bartak, Róbert Svitek, Maxim Ponechal
 
ZŠ Budatín - ZŠ Hájik 3:0 (1:0)
G: Sebastián Mičica 3
 
ZŠ Javorku - ZŠ Gaštanová 14:1 (5:1)
G: Filip Dupkala 4, Richard Suchomel 4, Mathi Majer 2, Adam Barčiak 2, Niko Laš, Robert Kašša - Bruno Solovic
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Jarná 6:2 (2:1)
G: Matej Svrček 3, Michal Dvořák 2, Damián Múčka - Alex Broďani, Marek Barták
 
ZŠ Dolný Hričov - ZŠ Gaštanová 2:5 (0:2)
G: Denis Šeroň 2 - Samo Bongylaj 3, Bruno Solovic 2
 
ZŠ Varín - ZŠ Dolná Tižina 5:3 (3:1)
G: Daniel Cigánik 3, Sebastián Tichý, Aleš Cibík - Patrik Krištofík 2, Vladimír Lodňan
 
ZŠ Varín - ZŠ V.Javorku 0:14 (0:7)
G: Filip Dupkala 6, Richard Suchomel 4, Niko Laš 2, Robert Kašša, Jakub Valúch
 
ZŠ Dolná Tižina - ZŠ Hájik 4:2 (1:0)
G: Patrik Krištofík 2, Vladimír Lodňan 2 - Tomáš Králik, Matúš Stanovčák
 
ZŠ Gaštanová - CZŠ R.Zaymusa 0:5 (0:2)
G: Matúš Molko 2, Andrej Molko, Michal Kopčan, Jakub Zanický
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Budatín 2:2 (1:1)
G: Matej Svrček, Dávid Šoltész - Sebastián Mičica, Samuel Hrivík
 
ZŠ Dolná Tižina - ZŠ V.Javorku 0:3 (0:1)
G: Filip Dupkala 2, Niko Laš
 
ZŠ Dolná Tižina - ZŠ Teplička 5:0 kontumačne
 
ZŠ Hájik - ZŠ Teplička 5:0 kontumačne
 
CZŠ R.Zaymusa - ZŠ Teplička 5:0 kontumačne
 
ZŠ Hájik - ZŠ Jarná 0:5 kontumačne
 
ZŠ Dolný Hričov - ZŠ Martinská 1:6 (0:3)
G: Denis Šeroň - Juraj Štefánik 3, Filip Kvašňovský 2, Lukáš Staškovan
 
ZŠ Varín - ZŠ Martinská 2:7 (1:1)
G: Daniel Cigánik 2 - Ondrej Kutlík 3, Filip Kvašňovský 2, Simona Kantoríková 2
 
ZŠ Varín - ZŠ Jarná 2:1 (1:0)
G: Daniel Cigánik 2 - Marek Bartak
 
ZŠ Dolná Tižina - ZŠ Dolný Hričov 3:1 (2:0)
G: Matej Holienka, Vladimír Lodňan, Filip Ďurina - Denis Šeroň
 
ZŠ Budatín - ZŠ Dolný Hričov 6:0 (3:0)
G: Tibor Baláž 2, Sebastián Mičica 2, Daniela Michalcová, Samo Hrivík
 
ZŠ Dolná Tižina - ZŠ Budatín 5:0 (1:0)
G: Vladimír Lodňan 2, Matej Holienka, Patrik Krištofík, Filip Ďurina
 
ZŠ Budatín - ZŠ Gaštanová 0:8 (0:5)
G: Samuel Bongulaj 2, Šimon Bohušik 2 Pavol Bielik, Ondrej Jakub, Marek Draštin, Tomáš Klieštik
 
ZŠ Hájik - ZŠ Karpatská 2:3 (1:1)
G: Marián Hoferica 2 - Matej Jurček, Braňo Beňadik
 
CZŠ R.Zaymusa - ZŠ V.Javorku 3:2 (1:0)
G: Šimon Molka 3 - Jakub Valúch, Filip Dupkala
 
ZŠ Dolný Hričov - ZŠ Karpatská 0:5 kontumačne
 
ZŠ V.Javorku - ZŠ Jarná 7:0 (5:0)
G: Mati Majer 3, Róbert Kašša 2, Jakub Valúch 2
 
ZŠ Gaštanová - ZŠ Martinská 2:3 (1:1)
G: Tomáš Klieštik, Samuel Bongulaj - Juraj Štefánik 2, Filip Kvašňovský
 
ZŠ Dolný Hričov - ZŠ V.Javorku 1:10 (0:3)
G: Michal Doboš - Mati Majer 4, Filip Dupkala 3, Richard Suchomel 2, Niko Laš
 
ZŠ Dolný Hričov - ZŠ Hájik 1:2 (0:1)
G: Dávid Chobot - Tomáš Randík, Jakub Vavrík
 
ZŠ Martinská - ZŠ Budatín 6:4 (3:2)
G: Juraj Štefánik 3, Filip Kvašňovský 3 - Tobias Pagáč 2, Tibor Baláž 2
 
ZŠ Gaštanová - ZŠ Karpatská 5:0 kontumačne
 
ZŠ Varín - ZŠ Hájik 6:4 (2:3)
G: Daniel Cigánik 3, Damián Mahút 2, Aleš Cibík - Rastislav Výrostko 3, Marián Hoferica
 
 ZŠ Budatín - ZŠ Varín 4:2 (2:1)
G: Tibor Baláž, Dana Michalcová, Samo Hrivík, Sebastián Korpesio - Damián Mahút, Daniel Cigánik
 
ZŠ Martinská - ZŠ V.Javorku 2:3 (1:1)
G: Filip Staškovan, Ondrej Kutlík - Sebastián Ďurana 2, Ján Krč
 
ZŠ Dolná Tižina - ZŠ Jarná 4:1 (2:1)
G: Damián Muráň 2, Matej Holienka, Vladimír Lodňan - Alex Brodňan
 
CZŠ R.Zaymusa - ZŠ Dolná Tižina 1:2 (1:1)
G: Jakub Zanický - Damián Muráň 2
 
 
 
PROGRAM školských líg
 
pondelok 19.11.2018
 
13,30 h. ZŠ Dolný Hričov - ZŠ Karpatská (ZŠ 7.-9.ročník)
14,05 h. ZŠ Dolný Hričov - ZŠ Budatín (ZŠ 7.-9.ročník)
14,40 h. ZŠ Martinská - ZŠ V.Javorku (ZŠ 5.-6.ročník)
15,15 h. SPŠ Stavebná - SSOŠ spoločného stravovania (SŠ)
 
štvrtok 22.11.2018
 
13,30 h. ZŠ Dolná Tižina - ZŠ Jarná (ZŠ 5.-6.ročník) 
14,05 h. CZŠ R.Zaymusa - ZŠ Dolná Tižina (ZŠ 5.-6.ročník)
14,40 h. ZŠ sv.Gorazdu - ZŠ Teplička (ZŠ 7.-9.ročník)
15,15 h. ZŠ Teplička - ZŠ V.Javorku (ZŠ 7.-9.ročník)
 
pondelok 26.11.2018
 
13,30 h. ZŠ Varín - ZŠ Hájik (ZŠ 5.-6.ročník) 
14,05 h. ZŠ Budatín - ZŠ Varín (ZŠ 5.-6.ročník) 
14,40 h. ZŠ Karpatská - ZŠ Gaštanová (ZŠ 7.-9.ročník)
15,15 h. SOŠ Sv.Robotníka - SOŠ ProScholaris(SŠ)
 
štvrtok 29.11. sa školská liga nehrá