Sme tu pre vás - pre deti, mládež i dospelých. Športujte s nami.

Futsal v Žiline

Športová hala pri CVČ Kuzmányho 105 v Žiline (areál ZŠ V.Javorku, Hliny 5)
GPS: 49.210042,18.737351


+421 905 355 840 Ing. Dušan Dobšovič (prezident Slovenského futsalu)
+421 918 683 079 Mgr. Eva Dobšovič Mjartan (šport v CVČ Kuzmányho 105 Žilina)


futsal.zilina@gmail.com

Liga ZŠ 19-20

LIGA 5.-6. ročníky

Tabuľka k 15.2.2020

 

Tabuľka najlepších strelcov gólov k 15.2.2020

 

Výsledky:

ZŠ Varín - ZŠ sv.J.Gorazdu 4:4 (1:2)
G: Damián Mahút 2, Filip Ťažký, Daniel Cigánik - Marek Lukáč 3, Sebastián Hollý
ŽK: Sebastián Hollý (Gorazdu)
 
ZŠ Varín - ZŠ Hájik 7:0 (2:0)
G: Damián Mahút 4, Daniel Cigánik 2, Martin Gecelovský
 
ZŠ Hájik - ZŠ Budatín 1:2 (1:1)
G: Dominik Tužinský - Tobias Pagáč, Sebastián Mičica
 
ZŠ Varín - ZŠ Gaštanová 0:4 (0:4)
G: Jakub Ondro 2, René Stojka, Samuel Bongilay
 
ZŠ Jarná - ZŠ Martinská 3:2 (2:0)
G: Mário Charamza 2, Alex Broďani - Juraj Štefánik, Lukáš Kántor
 
ZŠ Teplička n/V - ZŠ sv. J. Gorazdu 5:0 kont.
 
ZŠ Budatín - ZŠ Teplička n/V 2:0 (0:0)
G: Tobias Pagač 2
 
ZŠ Gaštanová - ZŠ Limbová 2:0 (1:0)
G: Bruno Solovič 2
 
ZŠ V.Javorku - ZŠ Hájik 5:2 (3:1)
G: Tomáš Furmánek, Nico Baláž, Tomáš Chovanec, Matúš Králik, Tomáš Ondoš - Jakub Kvaššay, Dominik Tužinský
 
ZŠ sv.J.Gorazdu - ZŠ Hájik 0:5 kont.
 
ZŠ Karpatská - ZŠ V.Javorku 1:3 (0:2)
G: Braňo Benadik - Tomáš Furmánek, Nela Lopušanová, Tomáš Janík
 
ZŠ Jarná - ZŠ Gaštanová 0:2 (0:0)
G: Samuel Bongilaj, Bruno Solovič
 
ZŠ Budatín - ZŠ Martinská 1:4 (0:2)
G: Tobias Pagač - Juraj Gjabel 2, Matúš Dikoš 2
 
ZŠ Varín - ZŠ Jarná 1:4 (1:1)
G: Timotej Truka - Mário Charamza 3, Maxim Ponechal
 
ZŠ Limbová - ZŠ Martinská 3:3 (0:1)
G: Denis Hruštinec 2, Samuel Lukášik - Juraj Štefánik 3
 
ZŠ Varín - ZŠ Martinská 4:2 (2:2)
G: Daniel Cigánik 2, Damián Mahút 2 - Jakub Hláčik, Lukáš Kántor
 
ZŠ Martinská - ZŠ V.Javorku 1:1 (1:1)
G: Nela Lopušanová - Jakub Hláčik
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Jarná 3:2 (3:1)
G: Samo Mešan 2, Jozef Tarfa - Alex Chabreček 2
 
ZŠ Teplička n/V. - ZŠ Limbová 0:4 (0:3)
G: Samuel Lukášik 2, Denis Hruštinec, Daniel Kuban
 
ZŠ Budatín - ZŠ sv.J.Gorazdu 5:0 kont.
 
ZŠ V.Javorku - CZŠ R.Zaymusa 1:0 (0:0)
G: Tomáš Furmánek
 
ZŠ Hájik - ZŠ Gaštanová 0:8 (0:4)
G: Samuel Bongilay 4, Bruno Solovič 2, Šimon Bohušík, Juraj Sýkora
 
 
 

LIGA 7.-9. ročníky

Tabuľka k 15.2.2020

 

Tabuľka najlepších strelcov gólov k 15.2.2020

 

Výsledky:

ZŠ Martinská - ZŠ Závodie 1:3 (1:0)
G: Dávid Baliar - Filip Kráľ 2, Jakub Randík
 
ZŠ Dolná Tižina - ZŠ Hájik 15:3 (6:1)
G: Igor Szabo 5, Mário Radočáni 4, Šimon Ďurčík 3, Gregor Falašta, Patrik Krištofík, Damián Muráň
 
ZŠ Dolná Tižina - ZŠ Budatín 5:0 kont.
 
ZŠ Teplička n/Váhom - ZŠ Karpatská 0:4 (0:1)
G: Boris Babiš 2, Bonifác Belák, Tomáš Trizuliak
ŽK: Tomáš Trizuliak
 
ZŠ Karpatská - ZŠ V.Javorku 0:3 (0:1)
G: David Hruštinec, Tobias Dolník, Lukáš Nemček
 
ZŠ Teplička n/Váhom - ZŠ Limbová 0:4 (0:1)
G: Erik Grochal, Filip Tulák, Timotej Tarda, Samo Slivoň
ŽK: Erik Grochal
 
ZŠ V.Javorku - ZŠ Budatín 3:2 (1:1)
G: Woojin Seo, Patrik Podstavek, Lukáš Nemček - Patrik Meszároš, Alex Tóth
 
ZŠ Varín - ZŠ Limbová 6:5 (1:1)
G: Matej Chebeň 5, Matej Bugáň - Timotej Tarda 2, Samo Sliviak, Erik Grochal, Lukáš Bardy
 
ZŠ Varín - ZŠ Závodie 0:8 (0:3)
G: Samuel Michna 2, Jakub Randík 2, Braň Ftorek 2, Tobias Pavlus, Filip Král
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Hájik 6:2 (1:0)
G: Richard Schmied 3, Tomáš Trizuliak, Daniel Strempel, Stanislav Holeš - Adrián Frátrik 2
 
ZŠ Závodie - ZŠ Karpatská 10:0 (3:0)
G: Filip Kráľ 4, Tomáš Marušák 4, Tobias Pavlus 2
 
ZŠ V.Javorku - ZŠ Limbová 6:3 (2:1)
G: Patrik Podstavek 3, David Hruštinec, Tobias Dolník, Matúš Stelina
 
ZŠ Martinská - ZŠ Dolná Tižina 1:4 (1:0)
G: Matej Jakubov - Šimon Ďurčík 2, Mário Radočáni, Igor Szabo
 
ZŠ Limbová - ZŠ Hájik 7:0 (2:0)
G: Timotej Tarda 4, Kristián Žitník, Lukáš Bardy, Samuel Sliviak
 
ZŠ V.Javorku - ZŠ Teplička n/V. 12:0 (6:0)
G: Tobias Dolník 5, Patrik Podstavek 3, Peter Cabaj 2, David Hruštinec, Samuel Mikula
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Martinská 5:4 (3:1)
G: Tomáš Trizuliak 2, Stanislav Holeš, Bonifác Belák, Karol Babiš - Adrián Kasák 2, Filip Kvašňovský, Matej Jakubík
 
ZŠ Dolná Tižina - ZŠ Závodie 1:13 (1:5)
G: Mário Radočáni - Tomáš Marušák 6, Filip Král 2, Branislav Ftorek 2, Šimon Hanuliak, Samo Michna, Jakub Randík
 
ZŠ Varín - ZŠ Budatín 4:2 (3:0)
G: Dávid Bačinský 3, Adam Verčík - Matúš Neslušan 2
 
ZŠ Varín - ZŠ Dolná Tižina 2:4 (1:3)
G: Matúš Bobáň, Matej Chebeň - Šimon Ďurčík 2, Mário Radočáni, Gregor Falašta