Sme tu pre vás - pre deti, mládež i dospelých. Športujte s nami.

Futsal v Žiline

Športová hala pri CVČ Kuzmányho 105 v Žiline (areál ZŠ V.Javorku, Hliny 5)
GPS: 49.210042,18.737351


+421 905 355 840 Ing. Dušan Dobšovič (prezident Slovenského futsalu)
+421 918 683 079 Mgr. Eva Dobšovič Mjartan (riaditeľka CVČ Kuzmányho 105 Žilina)


futsal.zilina@gmail.com

Liga SŠ 2018-19

Stredná priemyselná škola stavebná - víťaz Stredoškolskej ligy vo futsale v Žiline v školskom roku 2018/2019

 

Stredná odborná škola dopravná - 2.miesto v Stredoškolskej lige vo futsale v Žiline v školskom roku 2018/2019

 

Stredná odborná škola sv. Jozefa Robotníka - 3.miesto v Stredoškolskej lige vo futsale v Žiline v školskom roku 2018/2019

 

FINAL FOUR 13.5.2019

semifinále 1
SPŠ stavebná - SSOŠ spoloč.stravovania 16:2 (8:1)
G: Matej Bukna 5, Peter Zavodňančík 4, Michal Pažický 3, Michal Polák 2, Martin Mucha - Vladimír Albert, Braňo Hajla
 
semifinále 2
SOŠ sv.J.Robotníka - SOŠ Dopravná 6:9 (3:3)
G: Tobias Vyhnal 2, Jakub Katrenčík 2, Peter Paluga, vlastný Michal Svrček - Rudolf Marejka 3, Adrián Greguš 3, Michal Svrček 2, Jakub Janoška
ŽK: Dominik Kubalík (Dopravná) 
 
zápas o 3.miesto
SSOŠ spoloč.stravovania - SOŠ sv.J.Robotníka 2:7 (1:4)
G: Vladimír Albert, Braňo Hojla - Lucian Rác 2, Tomáš Balog, Oliver Macák, Peter Paluga, Jakub Kubes, Tobias Vyhnal
 
finále:
SPŠ stavebná - SOŠ Dopravná 11:1 (3:1)
G: Peter Zavodňančík 7, Šimon Schwarz, Michal Polák, Matej Bukna, Michal Pažický - Jakub Janoška
 

Konečné poradie Stredoškolskej ligy 2018/2019

1. Stredná priemyselná škola stavebná

2. Stredná odborná škola Dopravná

3. Stredná odborná škola sv. Jozefa Robotníka

4. Súkromná stredná odborná škola spoločného stravovania

 
 

KONEČNÁ TABUĽKA po základnej časti

O poradí na 4. a 5. mieste rozhodli vzájomné zápasy (SOŠ ProScholaris - SSOŠ spoloč.stravovania 4:1, 3:9).
 
SCVČ Deep Martin bola k 27.2.2019 vyradená zo súťaže!!!
 

KONEČNE PORADIE STRELCOV po základnej časti

 

VÝSLEDKY

SPŠ Stavebná - SOŠ sv.J.Robotníka 11:3 (5:2)
G: Peter Zavodňančík 7, Ján Kubačka 2, Matej Bukna, Michal Pažický - Tobiáš Vyhnal 2, Oliver Macák
 
SPŠ Stavebná - SOŠ Dopravná 5:3 (2:1)
G: Matej Bukna 3, Rastislav Moravec 2 - Richard Dinga, Timotej Čičmanec, Jakub Janoška
 
SSOŠ spoloč.stravovania - SSOŠ ProScholaris 1:4 (1:1)
G: Michal Obrk - Šimon Lopušan 3, Samuel Hoskovec
 
SOŠ sv.J.Robotníka - SSOŠ spoloč.stravovania 8:1 (6:1)
G: Tomáš Balog 3, Miroslav Bolek 2, Ján Slíž, Marek Kuchták, Lucian Rác - Patrik Šaufl
 
SPŠ Stavebná - SSOŠ spoloč.stravovania 15:0 (8:0)
G: Peter Zavodňančík 5, Matej Bukna 5, Ján Strenitzer 3, Ján Kubačka, Michal Pažický
 
SSOŠ spoloč.stravovania - SOŠ sv.J.Robotníka 1:24 (0:12)
G: Samuel Strieženec - Lucian Rác 6, Oliver Macák 4, Tobias Vyhnal 3, Ján Slíž 3, Michal Kubala 2, Peter Paluga 2, Ondrej Fašánok 2, Marek Kuchták, Jakub Katrenčík
 
SOŠ Dopravná - SSOŠ ProScholaris 5:0 kont
 
SOŠ Dopravná - SSOŠ spoloč.stravovania 10:1 (5:1)
G: Richard Dinga 3, Rudolf Marejka 2, Jakub Janoška 2, Michal Svrček, Dominik Kubalík, Adrián Horniak - Vladimír Albert
 
SOŠ sv.J.Robotníka - SOŠ ProScholaris 5:4 (0:1)
G: Tomáš Balog 2, Peter Paluga 2, Miroslav Bolek - Šimon Ftorek 4
 
SOŠ ProScholaris - SPŠ Stavebná 2:11 (1:6)
G: Šimon Lopušan 2 - Peter Zavodňančík 5, Ján Kubačka 4, Šimon Schwarz, Michal Pažický
 
SOŠ sv.J.Robotníka - SOŠ Dopravná 6:1 (1:1)
G: Peter Paluga 2, Ondrej Fašánok 2, Tomáš Balag, Tobias Vyhnal - Jakub Smutný
ŽK: Rudolf Marejka
 
SSOŠ spoloč.stravovania - SOŠ Dopravná 2:8 (0:3)
G: Vladimír Albert, Marko Urblík - Rudolf Marejka 2, Timotej Čičmanec 2, Jakub SMutný 2, Denis Franek, Jakub Janoška
 
SPŠ Stavebná - SCVČ Deep Martin 5:0 kontumačne
 
SOŠ Dopravná - SOŠ ProScholaris 4:2 (2:0)
G: Michal Svrček, Timotej Čičmanec, Jakub Smutný, Jakub Janoška - Šimon Ftorek 2
 
SSOŠ spoloč.stravovania - SCVČ Deep Martin 5:0 kontumačne
 
SPŠ stavebná - SOŠ ProScholaris 10:3 (2:0)
G: Šimon Schwarz 3, Peter Zavodňančík 3, Martin Mucha 2, Rastislav Moravec, Timotej Klocáň - Erik Chládek 2, Šimon Ftorek
 
SCVČ Deep Martin - SOŠ sv. J.Robotníka 0:5 kontumačne
 
SSOŠ spoloč.stravovania - ProScholaris 9:3 (4:0)
G: Rastislav Vršanský 2, Matej Šoufl 2, Vladimír Albert, Marko Urblík, Slavo Hulej, Samuel Strieženec, Michal Obrk - Milan Hrebeňák 2, Šimon Ftorek
 
SPŠ stavebná - SOŠ Dopravná 7:2 (2:1)
G: Peter Zavodňančík 3, Šimon Schwarz, Michal Pažický, Michal Polák, Rastislav Moravec - Jakub Smutný, Michal Svrček
 
SPŠ Stavebná - SSOŠ spoloč.stravovania 5:0 kontumačne
 
SPŠ Stavebná - SOŠ s.J.Robotníka 6:5 (3:1)
G: Michal Pažický 3, Timotej Klocaň 2, Matej Milo - Tobiáš Vyhnal 2, Lucian Rác, Oliver Macák, Ján Slíž
 
SCVČ Deep Martin - SOŠ Dopravná 4:5 (1:3)
G: Marek Mihalčatin 2, Braňo Šavel 2 - Rudolf Marejka, Jakub Janoška, Andrej Greguš, Jakub Smutný, Denis Franek
 
SOŠ sv.J.Robotníka - SOŠ ProScholaris 5:0 kont.
 
SOŠ Dopravná - SOŠ sv.J.Robotníka 2:3 (2:1)
G: Rudolf Marejka, Jakub Janoška - Luacian Rác, Oliver Macák, Ján Slíž
 
SCVČ Deep Martin - SOŠ ProScholaris 12:2 (7:0)
G: Marek Mihalčatin 4, Miroslav Mihalčatin 3, Tobias Kopera 2, Ján Ďurčan, Daniel Trnka, Matúš Cabadaj - Šimon Ftorek, Sebastián Mešar