Sme tu pre vás - pre deti, mládež i dospelých. Športujte s nami.

Futsal v Žiline

Športová hala pri CVČ Kuzmányho 105 v Žiline (areál ZŠ V.Javorku, Hliny 5)
GPS: 49.210042,18.737351


+421 905 355 840 Ing. Dušan Dobšovič (prezident Slovenského futsalu)
+421 918 683 079 Mgr. Eva Dobšovič Mjartan (riaditeľka CVČ Kuzmányho 105 Žilina)


futsal.zilina@gmail.com

Liga SŠ 2017-18

FINAL FOUR - štvrtok 17.5.2018

1.semifinále:
SSOŠ spoločného stravovania - Gymnázium sv. Františka 6:9 (2:1)
G: Vladimír Albert 2, Jakub Nemček 2, Jozef Kysacký 2 - Samo Šipčiak 5, Rudolf Šipčiak 2, Michal Kyselica, Matej Brhel
ŽK: Roman Košút (SSOŠ spol.str.)
ČK: Roman Košút - po 2.ŽK
 
2.semifinále:
SPŠ stavebná - Dopravná akadémia 5:4 (2:1)
G: Adrián Hvoľka 3, Šimon Schwar, Michal Pažický - Samuel Pistovčák 2, Matúš Juriga, Andrej Machút
bez kariet
 
zápas o 3.miesto:
SSOŠ spoločného stravovania - Dopravná akadémia 6:8 (1:2)
G: Jakub Nemček 2, Jozef Kysacký 2, Erik Macko, Lukáš Tepličanec - Samuel Pistovčák 3, Andrej Machút 3, Michal Svrček, Matúš Juriga
bez kariet
 
finále:
SPŠ stavebná - Gymnázium sv. Františka 5:3 (2:1)
G: Michal Pažický 3, Šimon Schwarz, Rastislav Moravec - Samuel Šipčiak 2, Daniel Cabadaj
ŽK: Samuel Šipčiak
 

 

Konečné poradie STREDOŠKOLSKEJ LIGY 2017/2018

1. STREDNÁ PRIEMYSELNÁ ŠKOLA STAVEBNÁ

 

2. GYMNÁZIUM SV. FRANTIŠKA

 

3. DOPRAVNÁ AKADÉMIA

 

4. SÚKROMNÁ STREDNÁ ODBORNÁ ŠKOLA SPOLOČNEÉHO STRAVOVANIA

5. STREDNÁ ODBORNÁ ŠKOLA SV.J.ROBOTNÍKA

6. SÚKROMNÁ OBCHODNÁ AKADÉMIA

 

ALL STARS SEZÓNY 2017/2018

Roman KOŠÚT (SSOŠ spoloč.stravovania) - Matúš JURIGA (Dopravná akadémia), Richard DINGA (Dopravná akadémia), Rudolf ŠIPČIAK (Gymnázium sv. Františka), Adrián Hvoľka (SPŠ stavebná)
 
 

Konečná tabuľka strelcov sezóny 2017/2018

Konečná tabuľka po základnej časti

 

Tabuľka strelcov po základnej časti

 

10.kolo - pondelok 14.5.2018

SPŠ stavebná - SOAZA 5:0 kont.
 
SOŠ spoloč.stravovania -  Gymnázium sv. Františka 0:5 kont.
 
Dopravná akadémia - SOŠ sv.J.Robotníka 0:5 kont.
 

9.kolo - pondelok 30.4.2018

Gymnázium sv. Františka - Dopravná akadémia 5:2 (3:2)
G: Samo Šipčiak 3, Michal Kyselica, Rudolf Šipčiak - Matúš Juriga 2 
 
SOŠ spoloč.stravovania - SPŠ stavebná 0:5 kont.
 
SOŠ sv.J.Robotníka - SOAZA 5:0 kont.
 

8.kolo - pondelok 16.4.2018

SPŠ stavebná - SOŠ sv.J.Robotníka 12:0 (5:0)
G: Samuel Masnica 4, Peter Zavodňančík 3, Miroslav Ilko, Michal Pažický, Ján Streinitzer, Ján Kubačka, Adrián Hvoľka
 
SOAZA - Gymnázium sv. Františka 1:6 (0:0)
G: Milan Hrebeňák - Samuel Šipčiak 4, Matúš Brhel, Tomáš Schneider
ŽK:  Milan Hrebeňák - Samuel Šipčiak
 
Dopravná akadémia - SSOŠ spoloč.stravovania 9:3 (2:2)
G: Andrej Machút 4, Richard Dinga 3, Timotej Čičmanec 2 - Peter Mintách 2, Marek Farský
ŽK: Matúš Juriga (Dopravná akadémia) 
 

7.kolo - pondelok 19.3.2018

SSOŠ spoloč.stravovania - SOAZA 19:2 (8:1)
G: Marek Farský 10, Peter Mintách 5, Marko Urblík 2, Lukáš Tepličanec, Roman Košút - Marián Tabačik 2
 
Dopravná akadémia - SPŠ Stavebná 2:5 (1:1)
G: Richard Dinga, Marek Neuman - Adrián Hvoľka 2, Rastislav Moravec, Samuel Masnica, Peter Zavodňančík
 
Gymnázium sv.Františka - SOŠ sv.J.Robotníka 5:2 (2:1)
G: Tomáš Schneider 2, Tomáš Ftorek, Daniel Cabadaj, Matej Brhel - Kristián Popelka, Jakub Katrenčík
 

6.kolo - pondelok 26.2.2018

SOAZA - Dopravná akadémia 2:18 (1:9)
G: Šimon Lopušan 2 - Andrej Machút 4, Richard Dinga 4, Samuel Pistovčák 3, Timotej Čičmanec 2, Pavol Dolinay 2, Jakub Smutný 2, Michal Svrček
 
SPŠ Stavebná - Gymnázium sv.Františka 4:2 (2:0)
G: Samuel Masnica, Ján Streinitzer, Matej Bukna, Peter Zavoďančík - Rudolf Šipčiak, Tomáš Schneider
 
SOŠ sv.J.Robotníka - SSOŠ spoloč.stravovania 3:14 (1:8)
G: Miroslav Ladňák, Kristián Popelka, Ján Slíž - Peter Mintách 6, Milan Káčer 2, Lukáš Tepličanec 2, Marek Farský 2, Roman Košút, Slavo Hulej
ŽK: Marek Farský
 
 

5.kolo - pondelok 22.1.2018

SOAZA - SPŠ Stavebná 0:30 (0:16)
G: Ján Streinitzer 5, Peter Zavoďančík 5, Tomáš Pilka 5, Michal Polák 5, Adrián Hvoľka 4, Adrián Škubák 2, Ján Kubačka 2, Matej Bukna, Dávid Staňo
 
Gymnázium sv. Františka - SSOŠ spoloč.stravovania 9:2 (3:1)
G: Rudolf Šipčiak 5, Dávid Druska 2, Ondrej Kováč, Marián Ondro - Marek Farský 2
 
SOŠ sv.J.Robotníka - Dopravná akadémia 4:4 (4:2)
G: Tobiáš Vyhnal 2, Ján Slíž, Jakub Katrenčík - Andrej Machút 2, Michal Svrček, Pavol Dolinay
 

4.kolo - pondelok 8.1.2018

Dopravná akadémia - Gymnázium sv. Františka 4:3 (1:0)
G: Matúš Juriga 2, Timotej Čičmanec, Michal Svrček - Rudolf Šipčiak 2, Dávid Druska
 
SPŠ Stavebná - SSOŠ spoloč.stravovania 12:6 (6:2) - dohrávka 5.3.2018
G: Šimon Schwarz 3, Michal Pažický 3, Adrián Hvoľka 2, Ján Kubačka 2, Peter Zavoďančík 2 - Peter Mintách 5, Lukáš Tepličanec
 
SOAZA - SOŠ sv.J.Robotníka 0:12 (0:4)
G: Jakub Katrenčík 3, Ján Slíž 2, Ondrej Dubnička 2, Tomáš Kašša 2, Tomáš Balog, Matúš Chovan, Oliver Macák
 

3.kolo - pondelok 11.12.2017

Gymnázium sv. Františka - SOAZA 5:0 kont. (neoprávnený štart hráčov za SOAZA)
 
SSOŠ spoloč.stravovania - Dopravná akadémia 6:6 (2:3)
G: Peter Mintách 3, Marek Farský 2, Rastislav Vršanský - Pavol Dolinay 3, Andrej Machút 2, Samuel Pistovčák 
 
SOŠ sv. J.Robotníka - SPŠ stavebná 1:4 (1:3)
G: Tobiáš Vyhnal - Dávid Staňo, Rastislav Moravec, Michal Pažický, Matej Bukna
 

2.kolo - pondelok 27.11.2017

SOAZA - SSOŠ spoloč.stravovania 0:5 kont. (SOAZA nenastúpila)
 
SPŠ Stavebná - Dopravná akadémia 0:1 (0:0)
G: Pavol Dolinay
 
SOŠ sv. J. Robotníka - Gymnázium sv. Františka 1:3 (0:2)
G: Ján Slíž - Ondrej Kováč 2, Samuel Šipčiak
 
Gymnázium sv. Františka : SPŠ stavebná :
1. Dopravná akadémia : SOAZA :
1. SSOŠ spoloč.stravovania : SOŠ sv. J.Robotníka :

1.kolo - pondelok 13.11.2017

Gymnázium sv. Františka - SPŠ stavebná 7:2 (4:1)
G: Matej Brhel 2, Matúš Brhel 2, Rudolf Šipčiak, Samo Šipčiak, Ondrej Kováč - Dávid Staňo, Ján Ďurčan

Dopravná akadémia - SOAZA 19:0 (5:0)
G: Matúš Juriga 6, Samuel Pistovčák 3, Timotej Čičmanec 3, Pavol Dolinay 2, Adrián Mahút 2, Richard Dinga, Jakub Smutný, vlastný Adam Jandzík

SSOŠ spoloč.stravovania - SOŠ sv. J.Robotníka 8:2 (5:0)
G: Marek Farský 3, Peter Mintách 2, Roman Košút, Mialn Káčer, Slavo Hulej - Ján Slíž 2