Sme tu pre vás - pre deti, mládež i dospelých. Športujte s nami.

Futsal v Žiline

Športová hala pri CVČ Kuzmányho 105 v Žiline (areál ZŠ V.Javorku, Hliny 5)
GPS: 49.210042,18.737351


+421 905 355 840 Ing. Dušan Dobšovič (prezident Slovenského futsalu)
+421 918 683 079 Mgr. Eva Dobšovič Mjartan (šport v CVČ Kuzmányho 105 Žilina)


futsal.zilina@gmail.com

Liga SŠ 19-20

Tabuľka k 30.11.2019

 

Tabuľka najlepších strelcov gólov k 30.11.2019

 

Výsledky:

SOŠ Dopravná - SOŠ Stavebná 10:3 (4:1)
G: Marek Neymann 3, Richard Dinga 2, Michal Svrček 2, Jakub Janoška 2, Timotej Čičmanec - Tomáš Kačeniak, Vladimír Švec, Lukáš Boháč
 
SOŠ Pro Scholaris - Gymnázium Kráľovnej pokoja 0:13 (0:5)
G: František Petrovič 3, Ondrej Sandanus 2, Matúš Bučkuliak 2, Lukáš Hoškovec 2, Matúš Poljak 2, Adam Lihocký, Martin Jakubich
ŽK: František Petrovič
 
Gymnázium Hlinská - SPŠ Stavebná 3:13 (1:4)
G: Samuel Blaženiak 2, Samuel Faško - Michal Polák 3, Lukáš Kapitulčin 3, Martin Mucha 2, Rastislav Moravec 2, Jakub Kubovich 2, Boris Lopušan
 
SSOŠ spoloč. stravovania - SOŠ sv. J. Robotníka 5:7 (3:3)
G: Branislav Hasko 2, Mário Baláž, Niko Soufl, Michal Obrk - Matej Kolčák 3, Jakub Fazák 2 ,Ondrej Rožánek, Tomáš Balog
 
Obchodná akadémia sv.T.Akvinského - Gymnázium sv. Františka 4:20 (1:8)
G: Andrej Chupáň 3, Matej Bajánek - Samuel Šipčiak 9, Ondrej Kováč 6, Dávid Druska 4, Dominik Dúha
 
Obchodná akadémia sv.T.Akvinského - Gymnázium Hlinská 5:15 (3:6)
G: Andrej Chupáň 2, Michal Tulák 2, Samuel Minca - Marek Jargaš 6, Lukáš Komačka 4, Patrik Šottník 4, Matej Jaššák 
 
SOŠ Dopravná - Gymnázium Kráľovnej pokoja 5:4 (2:2)
G: Richard Dinga 2, Adrián Greguš 2, Jakub Janoška - Jakub Válek 2, Jakub Mahút, Matúš Poljak
 
SSOŠ spoloč. stravovania - Gymnázium sv. Františka 4:13 (1:8)
G: Branislav Hasko 3, Timotej Roman - Dávid Druska 4, Samuel Šipčiak 3, Dominik Dúha 3, Michal Valášek 2, Ondrej Kováč
 
SOŠ sv. J. Robotníka - SSOŠ Pro Scholaris 8:0 (3:0)
G: Peter Paluga 3, Ján Slíž 2, Marek Štuba, Jakub Fazák, Matej  Volčák
 
SOŠ stavebná - Gymnázium Hlinská 2:6 (1:3)
G: Lukáš Boháč, Daniel Blaško - Samuel Faško 3, Matej Jaššák 2, Samuel Blaženiak
 
Gymnázium sv. Františka - SOŠ sv.J.Robotníka 9:4 (3:0)
G: Samuel Šipčiak 4, Dávid Druska, Michal Valášek, Ondrej Kováč, Dominik Dúha, Matúš Brhel - Ján Slíž 3, Tomáš Balog
 
SSOŠ Pro Scholaris - SPŠ Stavebná 0:10 (0:2)
G: Timotej Klocaň 3, Matej Miho 2, Rastislav Moravec 2, Martin Mucha 2, Michal Polák