Sme tu pre vás - pre deti, mládež i dospelých. Športujte s nami.

Futsal v Žiline

Športová hala pri CVČ Kuzmányho 105 v Žiline (areál ZŠ V.Javorku, Hliny 5)
GPS: 49.210042,18.737351


+421 905 355 840 Ing. Dušan Dobšovič (prezident Slovenského futsalu)
+421 918 683 079 Mgr. Eva Dobšovič Mjartan (šport v CVČ Kuzmányho 105 Žilina)


futsal.zilina@gmail.com

Liga dospelí 19-20

Tabuľka k 13.1.2020

 
Od 1.1.2020 družstvo Timring vystupuje v súťaži pod názvom 1.FC ROHAN.
 

Najlepší strelci gólov po 7. kole

 

10. - 12. január 2020

Staré Pušky - KSF Doxx 4:5 (2:0)
G: Lukáš Horký 2, Miroslav Hrobák, Karol Závodský - Ivan Vajda 2, Matúš Juriga, Jakub Chládecký, Andrej Machút
ŽK: Roman Košút (Doxx)
 
Pomsta z lesa - FC Juventus 8:3 (4:1)
G: Branislav Novisedlák 3, Roman Králik 2, Richard Zelník 2, Michal Makovický - Patrik Schmiester 2, Matej Vajs
ŽK: Radúz Bevelaqua (Juventus) 
 
Young Boys - TJ Promilex 7:6 (1:2)
G: Andre Luiz 3, Matej Pavlík 2, David Hruštinec, Lukáš Nemček - Michal Hazda 3, Matej Čechovič 2, Tibor Nyári
ČK: Dušan Dobšovič (Young Boys)
 
FC Juventus - SariSof 0:5 kont.
 
Futsal Veľká Čierna - Slavoj Houslice 7:1 (2:0)
G: Patrik Krištofík 3, Michal Lajš, Filip Kováč, Lucian Silva, Dávid Hudek - Tomáš Lonc
 
FC LP 2011 - Young Boys 11:6 (4:2)
G: František Mrmus 6, Radoslav Minár 4, Michal Kováčik - Andre Luiz 3, Dávid Hruštinec 2, Dušan Dobšovič
 

14. - 15. december 2019

KSF Doxx - Timring 7:4 (6:2)
G: Jakub Chládecký 3 Ivan Vajda 2, Erik Figura, Andrej Machút - Andrej Kurucár, Kristián Paprčiak, Michal Michalec, Kristián Bohdan
ŽK: Michal Michalec (Timring)
 
Lipino - Staré Pušky 11:7 (6:4)
G: Libor Ťažký 5, Michal Németh 3, Karol Smatana, Jozef Kučerka, Michal Sovič - Lukáš Horký 3, Rastislav Židek 2, Miloš Ďuriník, Miroslav Hrobák
ŽK: Libor Ťažký (Lipino)
 
TJ Promilex - Futsal Veľká Čierna 3:14 (2:10)
G: Jakub Kučera, Michal Hazda, Martin Sarkozi - Martin Baláž 4, Dávid Hudek 3, Patrik Krištofík 3, Marián Hudek 3, Filip Kováč
 
Pomsta z lesa - FC LP 2011 0:6 (0:2)
G: František Mrmus 4, Erik Mrmus, Radoslav Minár
ŽK: Michal Kováčik (LP)
 
Slavoj Houslice - SariSof 2:11 (1:5)
G: Tomáš Dorčík, Jozef Pápež - Roman Vlček 3, Radoslv Buček 3, Marek Luciak 2, Adrián Kostelný, Vladimír Pilát, Tomáš Čuraj
 
Young Boys - FC Juventus 6:10 (0:3)
G: Dávid Hruštinec 2, Patrik Dziasek, Davidson Silva, Dušan Dobšovič, Matej Bistiak - Samuel Bečan 4, Filip Mráz 3, Marek Bevelaqua 2, Matej Vajs
 

6.kolo (7. - 8. december 2019)

Staré Pušky - Timring 1:9 (1:4)
G: Lukáš Horký - Andrej Kurucár 4, Martin Drexler 3, Lukáš Červený 2
ŽK: Andrej Kurucár (Timring)
 
TJ Promilex - Lipino 1:11 (1:3)
G: Tibor Nyári - Michal Németh 7, Libor Ťažký 2, Drahomír Kočiš, Masný
 
Futsal Veľká Čierna - Pomsta z lesa 4:14 (2:5)
G: Wellington Torres 2, Martin Baláž, Patrik Krištofík - Peter Bistiak 4, Milan Káčer 3, Michal Makovický 3, Roman Králik 2, Jaroslav Hlucháň 2
 
KSF Doxx - FC Juventus 9:7 (4:3)
G: Jakub Chládecký 3, Andrej Machút 2, Martin Holbička, Andrej Chládecký, Martin Turský, Ivan Vajda - Tomáš Siska 5, Oliver Seman, Marek Bevelaqua
 

5.kolo (30.november - 1.december 2019)

FC LP 2011 - Futsal Veľká Čierna 9:11 (5:5)
G: Ján Luprich 4, František Mrmus 2, Erik Mrmus,Michal Kováčik, Miloš Králik - Dávid Hudek 4, Patrik Krištofík 3, Michal Lajš 2, Martin Baláž, Lucian Silva
 
FC Juventus - TJ Promilex 1:3 (0:1)
G: Tomáš Siska - Alan Drábek, Juraj Kopča, Michal Hazda
 
Pomsta z lesa - Staré Pušky 7:4 (4:1)
G: Milan Káčer 2, Michal Makovický 2, Jaroslav Hlucháň 2, Roman Králik - Lukáš Horký 4
 
Young Boys - Timring 5:10 (1:4)
G: Patrik Podstavek 2, Dušan Dobšovič, Adam Vrábel, Peter Cabaj - Tomáš Rybárik 4, Martin Drexler 3, Filip Svorník 2, Kristián Paprčiak
 
SariSof - KSF Doxx 2:4 (1:1)
G: Radoslav Buček, Martin Tichý - Jakub Chládecký 2, Martin Holbička, Matúš Juriga
 

4.kolo (23.-24. november 2019)

KSF Doxx - TJ Promilex 7:3 (4:1)
G: Andrej Chládecký 3, Jakub Chládecký 2, Roman Košút, Martin Turský - Michal Hazda, Martin Remek, Martin Sarkozi
ŽK: Roman Košút (Doxx)
 
Young Boys - Pomsta z lesa 3:11 (0:5)
G: Andre Luiz, Dávid Hruštinec, Patrik Podstavek - Michal Makovický 5, Roman Králik 3, Stanislav Lagovský, Peter Bistiak, Lukáš Panák
ŽK: Dušan Dobšovič (Young Boys)
 
SariSof - Lipino 3:4 (0:2)
G: Tomáš Čuraj 2, Radoslav Buček - Vladimír Papajčík, Michal Németh, Libor Ťažký, Miloš Hubočan ml.
 
Futsal Veľká Čierna - Timring 9:7 (5:3)
G: Patrik Krištofík 4, Michal Lajš 3, Martin Baláž, Wellington Tores - Tomáš Rybárik 3, Šimon Jánošík, Stanislav Makuka, Michal Michalec, Martin Drexler
 
Slavoj Houslice - Staré Pušky 5:1 (1:0)
G: Anton Bahna 2, Jozef Pápež, Andrej Dlhopolček, Michal Užák - Lukáš Horký
 
FC Juventus - FC LP 2011..... ODLOŽENÉ
G:
 

3.kolo (16.-17. november 2019)

Slavoj Houslice - TJ Promilex 10:4 (6:2)
G: Anton Bahna 3, Jozef Pápež 2, Michal Užák 2, Jozef Šimák, Ján Čanecký, Andrej Dlhopolček - Tibor Nyári 2, Alan Drábek, Michal Hazda
 
Pomsta z lesa - Timring 2:2 (0:0)
G: Peter Bistiak, Michal Malovický - Stanislav Makuka, Lukáš Červený
ŽK: Kristián Bohdan (Timring)
 
Young Boys - KSF Doxx 6:11 (3:6)
G: Dušan Dobšovič 2, Juraj Sadloň 2, Andre Luiz, Lukáš Nemček - Jakub Chládecký 4, Martin Holbička 2, Matú Juriga 2, Erik Figura, Martin Turský, vlastný Juraj Sadloň
ŽK: Davidson Silva
 
FC LP 2011 - SariSof 5:7 (3:3)
G: Ján Luprich 3, Jakub Zátek, Juraj Virdzek - Radoslav Buček 3, Marek Konárik, Roman Vlček, Tomáš Konárik, Tomáš Nemec
 
Lipino - Futsal Veľká Čierna 10:5 (5:2)
G: Vladimír Papajčík 3, Michal Németh 2, Jozef Kučerka 2, Drahomár Kočiš, Oldřich Nikrmajer, Milš Hubočan ml. - Wellington Torres 2, Martin Baláž 2, Lucian Silva
 
FC Juventus - Staré Pušky.... ODLOŽENÉ
G:
 

2.kolo (9.-10. november 2019)

KSF Doxx - Futsal Veľká Čierna 4:7 (2:0)
G: Ivan Vajda 2, Roman Košút, Erik Figura - Dávid Hudek 3, Miloš Krajčír 2, Lucian Silva, Wellington Tores
 
Staré Pušky - SariSof 3:5 (0:2)
G: Rastislav Židek, Roman Židek, Miroslav Hrobák - Tomáš Konárik 2, Tomáš Nemec, Tomáš Čuraj, Dominik Šteiniger
 
Lipino - Pomsta z lesa 5:5 (1:2)
G: Miloš Hubočan 2, Libor Ťažký 2, Vladimír Papajčík - Peter Bistiak 2, Roman Králik, Martin Králik, Stanislav Lagovský
ŽK: Drahomír Kočiš - Peter Bistiak, Roman Králik, Michal Greschner
ČK: Drahomír Kočiš (po 2.ŽK), Libor Ťažký (faul vo vyloženej gólovej príležitosti)
 
FC LP 2011 - TJ Promilex 6:1 (2:0)
G: Erik Mrmus 5, Juraj Virdzek - Michal Hazda
 
Slavoj Houslice - Timring 6:6 (3:1)
G: Anton Bahna 3, Marián Klobucký, Andrej Dlhopolček, Ján Čanecký - Kristián Paprčiak 3, Andrej Kurucár, Lukáš Červený, Filip Svorník
 
Young Boys - FC Juventus .... ODLOŽENÉ
G:
 

1.kolo (2.-3. november 2019)

KSF Doxx - Pomsta z lesa 10:7 (4:5)
G: Martin Holbička 3, Ján Slatinský 2, Andrej Chládecký 2, Jakub Chládecký, Erik Figura, Andrej Machút - Lukáš Panák 2, Milan Káčer, Branislav Novisedlák, Peter Bistiak, Roman Králik, Michal Malovický
ŽK: Andrej Machút - Michal Greschner
 
FC LP 2011 - Slavoj Houslice 5:5 (1:0)
G: Erik Mrmus 3, Juraj Virdzek, Miloš Králik - Andrej Dlhopolček 4, Jozef Pápež
ŽK: Jozef Poláček (LP)
 
TJ Promilex - Staré Pušky 6:6 (3:2)
G: Matej Čechovič 3, Michal Hazda 2, Juraj Kopča - Michal Dudoň 3, Eduard Baláž 2, Miroslav Hrobák
ŽK: Matej Čechovič - Michal Dudoň, Eduard Baláž
 
SariSof - Timring 3:3 (0:0)
G: Jakub Tomáš 2, Dominik Šteiniger - Lukáš Červený 2, Michal Michalec
ŽK: Jakub Tomáš
 
FC Juventus - Lipino 1:17 (0:6)
G: Tomáš Siska - Michal Németh 8, Jozef Kučerka 3, Libor Ťažký 2, Miloš Hubočan st., Miloš Hubočan ml., Vladimír Papajčík, Drahomír Kočiš
 
Futsal Veľká Čierna - Young Boys 10:10 (5:6)
G: Martin Baláž 3, Wellington Tores 3, Dávid Hudek 2, Lucian Silva, Tomáš Kudelka - Patrik Dziásek 3, Dušan Dobšovič 2, Lukáš Nemček 2, Jakub Mahút, Daniel Trnka, Davidson Silva